سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مردی برای تمام فصول، انتصاب املی لاریجانی به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام...

مردی برای تمام فصول، انتصاب املی لاریجانی به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام

چکیده :رئیس قوه قضاییه با حکم رهبری به سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد. لاریجانی همچنین رئیس عضو فقهای شورای نگهبان نیز شده است. او در حال حاضر چند پست مهم را در اختیار خود دارد که دو بخش کلیدی آن ریاست قوه قضاییه و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام است....


به گزارش کلمه رئیس قوه قضاییه با حکم رهبری به سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد.
لاریجانی همچنین رئیس عضو فقهای شورای نگهبان نیز شده است. او در حال حاضر چند پست مهم را در اختیار خود دارد که دو بخش کلیدی آن ریاست قوه قضاییه و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام است.
به نظر می رسد با این انتصابات جمهوری اسلامی در چند نفر که حتما افراد امین آیت الله خامنه ای هستند و خواسته های او را در قبال نیروهای سیاسی و فعالان مدنی و در واقع سرکوب جامعه مدنی و ساکت کردن منتقدین انجام می دهند  خلاصه خواهد شد .
آملی لاریجانی به عنوان رئیس قوه قضاییه در میان افکار عمومی منفور بوده و در دوران ریاست او بر ریاست قوه قضاییه، بیشترین ظلم ها بر فعالان سیاسی، مدنی، روزنامه نگاران و .. رفته و فساد در این قوه بیش از گذشته شده است.
از سوی دیگر انتصاب او به عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام آنهم در روزهایی که دولت منتظر تصویب CFTدر این مجمع است میتواند برای دولت نگران کننده باشد.


Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.