سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جدیدترین ورژن اتهام کروبی که در این ۹ سال نشنیده بودید/ محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قض...

جدیدترین ورژن اتهام کروبی که در این ۹ سال نشنیده بودید/ محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه مدعی شد: عربستان و کشورهای خلیج فارس به کروبی کمک می‌کردند

چکیده :بعد از نه سال از انتخابات ٨٨ محسنی اژه‌ای روایت های تازه ای از دیدار با کروبی و موسوی مطرح کرد. باید دید نه دی سال آینده چه روایت های دیگری گفته می...


بعد از نه سال از انتخابات ٨٨ محسنی اژه‌ای روایت های تازه ای از دیدار با کروبی و موسوی مطرح کرد. باید دید نه دی سال آینده چه روایت های دیگری گفته می شود.
در جلسه ای به ایشان گفتم آقای کروبی دارند از خارج برایتان پول جمع می‌کنند.
خبری داشتم که حتی از عربستان و بعضی از کشورهای خلیج فارس دارند کمک می‌گیرند، قرائن اطلاعاتی هم بود و همکاران خودمان نیز گفته بودند.
آنجا اسم هم بردم و گفتم فلان شیخ که قبلا سفیر بود، دارد برای شما پول جمع می‌کند، می‌خواستم یک مقدار گرا بدهم که ذهنش را حساس‌تر کنم.
کروبی خودش هم قبول داشت که واقعا در جمهوری اسلامی تقلب به این ترتیب شدنی نیست، اما گفت بالاخره تقلب است، گفتم آخر یعنی چه؟ همینطوری که نمی‌شود گفت تقلب شده است.
به موسوی گفتم شما قرینه‌ای یا شاهدی بیاورید بر تقلب من قول می‌دهم از طریق وزارت اطلاعات به شما کمک کنم اگر نه امکان ندارد شما به زور و با تهدید وارد قضیه شوید و حتما ما در مقابلتان می‌ایستیم.


Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.