سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بیت آیت‌الله فاطمی‌نیا خبر حمایت ایشان از رئیسی را تکذیب کرد...

بیت آیت‌الله فاطمی‌نیا خبر حمایت ایشان از رئیسی را تکذیب کرد

چکیده : بیت آیت‌الله فاطمی‌نیا ضمن تکذیب حمایت ایشان از ابراهیم رئیسی، اعلام کرد ایشان نام هیچ نامزدی را برای حمایت اعلام نکرده‌اند. در روزهای اخیر رسا‌نه‌های اقتدارگرایان مبادرت به انتشار اخبار جعلی مبنی بر حمایت برخی از شخصیت‌های مورد وثوق مردم کردند، اخباری که ساعتی پس از انتشار تکذیب شدند...


بیت آیت‌الله فاطمی‌نیا ضمن تکذیب حمایت ایشان از ابراهیم رئیسی، اعلام کرد ایشان نام هیچ نامزدی را برای حمایت اعلام نکرده‌اند.

به گزارش کلمه، در روزهای اخیر رسا‌نه‌های اقتدارگرایان مبادرت به انتشار اخبار جعلی مبنی بر حمایت برخی از شخصیت‌های مورد وثوق مردم کردند، اخباری که ساعتی پس از انتشار تکذیب شدند.

به‌گزارش حق‌الناس، بیت آیت الله فاطمی نیا ضمن تکذیب حمایت ایشان از ابراهیم رئیسی، اعلام کرد ایشان نام هیچ نامزدی را برای حمایت اعلام نکرده اند.

این عالم مجتهد و استاد اخلاق، مورخ اسلامی و کتابشناس است و در زمینه اخلاق و عرفان، حدیث و شعر عربی تحقیقات بسیاری انجام داده‌ است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.