سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حکم فقهی جدید: ملاقات با خاتمی خلاف التزام عملی به ولایت فقیه...
» از سوی یکی از نمایندگان درباری مطرح شد

حکم فقهی جدید: ملاقات با خاتمی خلاف التزام عملی به ولایت فقیه

چکیده :دیدار تعدادی از نمایندگان لیست امید آن هم پس از چنین تصریحی از ناحیه مقام معظم رهبری در تقابل با شرایط رهبری که از اهمّ آن التزام عملی به ولایت فقیه می‌باشد، خلاف سوگند نمایندگی و لطمه و خسارت غیرقابل جبران و به وحدت ملی و حیثیت مجلس شورای اسلامی است....


کلمه – گروه خبر: «جواد کریمی قدوسی» نماینده درباری مجلس در نامه‌ای به علی لاریجانی از وی خواسته است که در قبال دیدار دو عضو هیأت رئیسه مجلس با سیدمحمد خاتمی، که وی، او را یکی از سران فتنه خوانده است، «اقدام عملی» انجام دهد.

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که دو تن از آنان اعضای هیأت رئیسه بودند، هفتم اسفند ۹۵، به دیدار سیدمحمد خاتمی رفته‌اند. اقدامی که  برخی درباریان  را عصبانی کرده و می‌گویند: سیدمحمد خاتمی در کنار دیگر سران فتنه! نقش قابل توجه و غیرقابل انکاری داشته است.

کریمی قدوسی با تکرار این ادعا که جنبش سبز و رهبران محصور آن در پی براندازی بوده‌اند، نوشته است: علی‌رغم گذشت بیش از هفت سال، آقای سیدمحمد خاتمی از خیانت‌ها، جنایت‌ها و خسارات جانی، مالی و حیثیتی که به کشور، مردم و نظام اسلامی وارد گردید، هیچ‌گونه عذرخواهی و اقدام جبرانی نداشته است.

وی با اعلام عصبانیت از طرح آشتی ملی خاتمی، ادامه داده است: آقای خاتمی در شگردی جدید و القای قهر، اختلاف و شکاف در بین مردم و ایجاد موجی جدید، موج‌سواری زیرکانه مقوله انحرافی «آشتی ملی» را مطرح نمود.

کریمی قدوسی با اشاره به واکنش رهبری به طرح آشتی ملی با تکرار سخنان وی اظهار عقیده می‌کند که مردم با سران فتنه قهرند و آشتی هم نمی‌کنند. ادعایی که ۷ سال است در پی اثبات آنند اما هر بار با پاسخی از سوی مردم ناکام می‌‌مانند.

وی در بخشی از نامه خود همچنین مدعی شده است: دیدار تعدادی از نمایندگان لیست امید آن هم پس از چنین تصریحی از ناحیه مقام معظم رهبری در تقابل با شرایط رهبری که از اهمّ آن التزام عملی به ولایت فقیه می‌باشد، خلاف سوگند نمایندگی و لطمه و خسارت غیرقابل جبران و به وحدت ملی و حیثیت مجلس شورای اسلامی است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.