سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سیدهادی خامنه‌ای: خدا عقل را فقط به رئیس قبیله نداده که برای همه تصمیم‌گیری کند...
» به نمایندگان شجاعی مانند مطهری نیاز داریم، نه مجلسی که دنبال رمالی باشد

سیدهادی خامنه‌ای: خدا عقل را فقط به رئیس قبیله نداده که برای همه تصمیم‌گیری کند

چکیده :وی با تاکید براینکه از هر فرصتی برای رفع حصر رهنورد و موسوی و کروبی استفاده می کنیم افزود: نامه نگاری ها، لابی گری ها و گفتگوهای ما به صورت غیرخبری و آرام است. خبری کردن این فعالیت ها به ماهیت کار ما لطمه وارد می کند این اندیشه بسیار مقدس است. زیرا آنان به عنوان نمادهای اصلاح طلبی و شجاعت خدمات بی شائبه ای به انقلاب کرده اند که تکرار نمی شوند....


کلمه – گروه خبر: سیدهادی خامنه ای، فعال اصلاح طلب معتقد است در برخی دوره ها نمایندگان شجاعی بودند که اجازه خرابکاری به دولت نمی دادند اگر چه این نمایندگان رسما تابلوی اصلاح طلبی را بر نمی افراشتند اما از دیدگاه ما اصلاح طلب به حساب می آیند. یکی از این افراد آقای مطهری است ما در همه ادوار به امثال مطهری نیاز داریم.

سیدهادی خامنه ای در نشست اصلاح طلبان استان ایلام که با حضور اساتید و دانشجویان در تالار فرهنگیان ایلام برگزار شد اهداف اصلاح طلبان را احیای ارزش های انقلاب عنوان کرد و ابراز داشت: در حال حاضر انقلاب اسلامی در اثر گذشت زمان و حضور فرصت طلبان دچار فرسودگی شده است و رسالت اصلاح طلبان این است که اجازه ندهند این ارزش ها به فراموشی سپرده شوند.

وی در بخشی از سخنان خود یکی از مهمترین فعالیت های این حزب را مطالبه گری از مسئولین براساس قانون دانست و افزود: در این زمینه حتی از بازخواست مجلس شورای اسلامی غفلت نمی کنیم ما اگر نمایندگان شجاع و عالم در مجلس داشته باشیم اختلاس و اشتباه در دستگاه های دولتی و غیردولتی کمتر خواهد شد، مجلس نباید ترکیبی از افرادی که تحت تاثیر باندبازی، رمالی، شهرت طلبی و اهداف خبیث هستند، باشد.

خبرگزاری دانشجو گزارش داده که دبیر کل مجمع نیروهای خط امام تصریح کرد: در برخی دوره ها نمایندگان شجاعی بودند که اجازه خرابکاری به دولت نمی دادند اگر چه این نمایندگان رسما تابلوی اصلاح طلبی را بر نمی افراشتند اما از دیدگاه ما اصلاح طلب به حساب می آیند یکی از این افراد آقای مطهری است ما در همه ادوار به امثال مطهری نیاز داریم.

وی با تاکید بر اینکه حق الناس فقط به معنای جابه جا نشدن یا کم و زیاد نشدن آرا در صندوق های رای نیست، گفت: حق الناس به این معنا است که همه در انتخابات شرکت کنند ما باید بستر را به گونه ای فراهم کنیم تا همه بتوانند سلایق خود را در صندوق رای بیندازند لازمه این امر آن است که فلان آقا حتما بتواند در انتخابات شرکت کند نه اینکه در جایی دیگر نسبت به صلاحیت او تصمیم گیری شود این موضوع با دمکراسی منافات و تضاد دارد.

سیدهادی خامنه ای با تاکید بر الگوگیری از سوی تشکل های مجمع نیروهای خط امام، انجمن های اسلامی اساتید، دانشجویان و معلمین، اذعان داشت: در فعال سازی بانوان فعالیت بیشتری داشته باشیم از برخی آداب و رسوم مانند ارتباطات فرقه ای و عشیره ای می توان استفاده کرد آن زمان که یک نفر می نشست و برای صدها نفر تصمیم می گرفت گذشت.

آقای خامنه ای آزادی را به عنوان اصل مهم در تفکر اصلاح طلبی دانست و ادامه داد: کسانی که اندیشه قدرت طلبی در ذهن آن ها جان گرفته است این آزادی را بر نمی تابند. یکی از ویژگی های بارز جامعه ای که به انسان ها احترام می گذارد آزادی اندیشه است. خدا عقل را فقط به رئیس قبیله نداده که برای همه تصمیم گیری کند.

وی فعالیت های حزبی را تجمیع لایه های مختلف با سلایق گوناگون به دور یکدیگر اعلام کرد و گفت: تنها راه و شانس جبهه اصلاح طلبی برگزاری جلسات و محافل، ابتکار عمل به خرج دادن، حوصله کردن و از این دانشگاه به آن دانشگاه رفتن است ما به این جلسات نیاز داریم.

وی با تاکید بر این مطلب که ما اطمینان داریم دولت به وظایف خود عمل خواهد کرد ابراز داشت: موضع ما در برابر دولت یازدهم نه تایید مطلق و نه انتقادهای بی جا می باشد تفاهم اخیری که در سطح وزرای خارجه بین ایران و 1+5 انجام شد آبرومندانه بود به گونه ای که آبروی گذشته کشورمان را بازسازی کرد برای اولین بار است که کار را به کاردان سپرده اند دولت یازدهم فرصتی است که برای ما به وجود آمده است.

سیدهادی خامنه ای خاطر نشان کرد: منتظر آماده شدن شرایط هستیم البته باید مراقب باشیم که این فضای باز، بسته نشود تا ما بتوانیم فعالیت هایمان را بیشتر کنیم، اهرم ما گفتگو است آنقدر در مصاحبه ها، گفتگوها، جلسات و غیره مواضع مان را تکرار کنیم که به گفتمان تبدیل شود.

وی با تاکید براینکه از هر فرصتی برای رفع حصر رهنورد و موسوی و کروبی استفاده می کنیم افزود: نامه نگاری ها، لابی گری ها و گفتگوهای ما به صورت غیرخبری و آرام است. خبری کردن این فعالیت ها به ماهیت کار ما لطمه وارد می کند این اندیشه بسیار مقدس است. زیرا آنان به عنوان نمادهای اصلاح طلبی و شجاعت خدمات بی شائبه ای به انقلاب کرده اند که تکرار نمی شوند.

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام تصریح کرد: دولت موسوی یکی از پاک دست ترین دولت ها بود که توانست در بدترین شرایط جنگ را اداره کند امام در هر شرایطی از ایشان حمایت می کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.