سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جامعه تك صدايي فساد را افزايش مي‌دهد...

جامعه تك صدايي فساد را افزايش مي‌دهد

چکیده : این مسائل نشان می‌دهد آن چیزی که آقای احمدی‌نژاد تحت عنوان داشتن جامعه‌ای یکدست و یکصدا بیان می‌کرد نمی‌تواند موفق باشد بلکه بیش از پیش ارزش‌ها را کاهش می‌دهد زیرا بشر به علت داشتن خصوصیات ذاتی و فطری و همچنین خواهش‌های نفسانی همیشه در تلاش است تا همه منافع را به خودش اختصاص دهد...


نماینده مردم سنندج در مجلس ششم تاکید کرد: جامعه‌ یک‌دست و یک‌صدا فساد را افزايش مي‌دهد.

جلال جلالی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در پاسخ به این سوال که چقدر لازم است تا نیروهای سیاسی در جامعه نسبت به جریان مقابل‌شان منصفانه برخورد کنند، گفت: یکی از ضروریات و اقتضائات دنیای مدرن برای جامعه این است که گروه‌ها و احزاب مختلف نسبت به هم تسامح داشته باشند.

وی ادامه داد: زندگی بدون همزیستی مسالمت‌آمیز بر اساس مصاحبت و قضاوت منصفانه و عادلانه و پذیرفتن دیدگاه‌ها و نظرات مخالف ممکن نیست حال اگر یک جامعه‌ای بخواهد به سمت پیشرفت و ترقی گام بردارد ضروری است که همه گروه‌ها و افراد ضمن پذیرش دقیق و رعایت انصاف و عدالت در مقابل دیگران هیچ گونه مانعی بر سر هم قرار ندهند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب اظهار داشت: اينكه افراد بدون هیچ گونه واهمه‌ای به مخالفانشان اتهام بزنند و برای محروم کردن آن‌ها تلاش کنند، کاری غیراخلاقی و دینی است.

جلالی‌زاده اضافه کرد: این مسائل نشان می‌دهد آن چیزی که آقای احمدی‌نژاد تحت عنوان داشتن جامعه‌ای یکدست و یکصدا بیان می‌کرد نمی‌تواند موفق باشد بلکه بیش از پیش ارزش‌ها را کاهش می‌دهد زیرا بشر به علت داشتن خصوصیات ذاتی و فطری و همچنین خواهش‌های نفسانی همیشه در تلاش است تا همه منافع را به خودش اختصاص دهد.

نماینده سنندج در مجلس ششم با بیان اینکه در مقابل اینگونه خصلت‌های بشر اگر ناظری نباشد و احساس کند که هیچگونه مانعی بر سر راهش نیست مطمئنا این حس اغنا ناپذیری آن‌ها نشانی از سرکشی خواهد شد.

این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: اگر در جامعه بیاناتی بر علیه مخالفان ارائه می‌شود فکر می‌کنم که بیشتر نشان دهنده اخلاق و منش بعضی از این افراد است که به هر صورت خودشان مایل نیستند تا کسی در مقابل آن‌ها قرار داشته باشد و نقاط ضعفشان را گوشزد کند یا اینکه از منافع مردم در مقابل آن‌ها دفاع کند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.