سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ایلنا: سایت علی مطهری از دسترس خارج شد...

ایلنا: سایت علی مطهری از دسترس خارج شد

چکیده :پایگاه اطلاع‌رسانی علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از دسترس خارج شد. علی مطهری روز گذشته در نامه‌ای سرگشاده به رییس قوه‌قضاییه نسبت به سخنان آملی لاریجانی درباره حصر رهبران جنبش سبز واکنش نشان داده و اظهارات او را انحرافی تازه دانسته...


پایگاه اطلاع‌رسانی و وب‌سایت شخصی علی مطهری به نشانی اینترنتی www.alimotahari.com از دسترس خارج شد.

به گزارش ایلنا، پایگاه اطلاع‌رسانی علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از دسترس خارج شد.

گفتنی است ظهر امروز محسنی اژه‌ای در  نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفته بود برخی مطالب نامه علی مطهری به رییس قوه قضاییه، قابل تعقیب است.

محسنی‌اژه‌ای امروز در نشست خبری خود در خصوص اظهارات علی مطهری و نظر قوه قضاییه گفته بود: بسیاری از مطالبی که در نامه آقای مطهری وجود داشت کذب محض است٬ حتی قابلیت تعقیب قضایی دارد که در آینده نزدیک پاسخ خواهیم داد.

سخنگوی قوه قضاییه همچنین گفته بود: مطهری صحبتی از جلسه‌ای کرده‌ است که حتی در آن حضور نداشته‌ و این گونه صحبت کردن٬ دور از شان یک نماینده است؛ اصولا با این مسائل با ابزار سیاسی برخورد نمی‌کنیم و مطمئنم افراد مطلع و حقوقدانان اینگونه صحبت نمی‌کنند.

علی مطهری روز گذشته در نامه‌ای سرگشاده به رییس قوه‌قضاییه نسبت به سخنان آملی لاریجانی درباره حصر رهبران جنبش سبز واکنش نشان داده و اظهارات او را انحرافی تازه دانسته بود.

شایان ذکر است پس از اینکه پایگاه اطلاع‌رسانی علی مطهری از دسترس خارج شد٬ تاکنون هیچ مرجع رسمی در این‌باره اظهارنظر نکرده و اظهارات حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای هم مربوط به ساعاتی قبل از این اتفاق است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.