سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بررسی همایش بزرگ اصلاح‌طلبان در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات...

بررسی همایش بزرگ اصلاح‌طلبان در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات

چکیده :دبیركل حزب اراده ملت ایران تاكید كرد: بنای اصلاح‌طلبان حضور متحدانه و همراه با انسجام در عرصه انتخابات است و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات درصدد است با دیگر احزاب و تشكل‌های اصلاح‌طلبی كه عضو این شورا نیستند همراهی و هماهنگی داشته...


رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تاكید كرد: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات درصدد است با دیگر احزاب و تشكل‌های اصلاح‌طلبی كه عضو این شورا نیستند٬ همراهی و هماهنگی داشته باشد.

احمد حكیمی‌پور در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص جلسه شب گذشته شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در جلسه روز گذشته شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به بررسی همایش بزرگ اصلاح‌طلبان و كمیته انتخابات این شورا پرداخته شد.

وی از ارائه گزارشی از سوی كمیته انتخابات به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات خبر داد و ادامه داد: احزابی مانند مجمع زنان اصلاح‌طلب، سازمان عدالت و آزادی، حزب ندای ایرانیان، حزب مردمی اصلاحات، حزب مشورت و همكاری ملی، شورای جوانان احزاب اصلاح‌طلب درخواست حضور در كمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را داده‌اند كه در جلسه دیروز، با عضویت مجمع زنان اصلاح‌طلب موافقت شد و به علت کمبود وقت قرار شد پرونده دیگر احزاب در جلسه بعدی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مورد بررسی قرار گیرد.

دبیركل حزب اراده ملت ایران تاكید كرد: بنای اصلاح‌طلبان حضور متحدانه و همراه با انسجام در عرصه انتخابات است و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات درصدد است با دیگر احزاب و تشكل‌های اصلاح‌طلبی كه عضو این شورا نیستند همراهی و هماهنگی داشته باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.