سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فضا برای سنگ‌اندازان و مخالفان دولت در صداوسیما فراهم است اما برای دولت مهیا نیست...

فضا برای سنگ‌اندازان و مخالفان دولت در صداوسیما فراهم است اما برای دولت مهیا نیست

چکیده :امانی با یادآوری اینکه فضا آنقدر که برای سنگ‌اندازان و مخالفان دولت در صداوسیما فراهم است برای دولت مهیا نیست، خاطرنشان کرد: انتظار از آقای سرافراز این است که با توجه به شناخت کاملی که از رسانه‌های برون مرزی و صداوسیما دارند، رسانه ملی را از تک‌بعدی بودن و یک جانبه‌نگری خارج...


عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی تاكید كرد: انتظار از آقای سرافراز این است که با توجه به شناخت کاملی که از رسانه‌های برون مرزی و صداوسیما دارند، صدا و سیما را از تک‌بعدی بودن و یک جانبه‌نگری خارج کنند.

شهربانو امانی در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص انتقادات اخیر دولت به صداوسیما گفت: همانطور که از عنوان رسانه ملی هویداست، این رسانه باید ملی باشد نه آنکه مختص به یک گروه و یا یک جناح.

وی با اشاره به کم‌لطفی‌های صداوسیما در زمان دولت اصلاحات به قوه مجریه٬ اظهار داشت: نمی‌دانم رسانه ملی چقدر با رسانه جناحی تفاوت دارد؟ مردم علاقه‌مند هستند اخبار را بدون سانسور و به موقع دریافت کنند و اگر صداوسیما سعه صدر داشته باشد و بازتاب‌دهنده همه آراء و افکار در جامعه باشد٬ بی‌تردید رسانه‌های خارجی و ماهواره‌ها از گود خارج می‌شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه انتظار این بود که صداوسیما با روی کار آمدن دولت یازدهم دیگر از روش‌های تکراری گذشته دست بردارد، تصریح كرد: رویکرد دولت آقای روحانی با دولت قبل بسیار تفاوت دارد و ایشان به دنبال جنجال‌افكنی در کشور نیست و از سوی دیگر مردم به تغییر رای دادند و نه ادامه پیدا کردن روش‌های مسبوق به سابقه.

امانی ادامه داد: حتی آنطور که از دوستان شهرستانی شنیده‌ام در شبکه‌های استانی نیز همانند شبکه‌های ملی اخبار دولت و استانداران بسیار ناقص پخش می‌شود و خدمات دولت در عرصه‌های مختلف بیان نمی‌شود و این در حالی است که انتظار مردم رویکرد جدید، مهربانانه و بدون اعمال سلیقه با خدمات دولت است.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با یادآوری اینکه فضا آنقدر که برای سنگ‌اندازان و مخالفان دولت در صداوسیما فراهم است برای دولت مهیا نیست، خاطرنشان کرد: انتظار از آقای سرافراز این است که با توجه به شناخت کاملی که از رسانه‌های برون مرزی و صداوسیما دارند، رسانه ملی را از تک‌بعدی بودن و یک جانبه‌نگری خارج کنند.

وی افزود: متاسفانه فقط یک جناح بر صداوسیما حاکم است و دیگر گروه‌ها و جناح‌ها حتی نمی‌توانند در این رسانه از خود دفاع کنند و حتی شرایط برای دفاع از دولت به شکل مساوی فراهم نیست.

این نماینده مجلس ششم با اشاره به عدم پاسخگویی صداوسیما؛ یادآور شد: عدم پاسخگویی صداوسیما در حالی است که این رسانه میلیاردها تومان از بیت‌المال و بودجه عمومی استفاده می‌کند و با توجه به اینکه می‌داند دولت در چه شرایطی مدیریت کشور را تحویل گرفت٬ باز بی‌انصافانه دولت را تنها گذاشته است.

شهربانو امانی در پایان گفت: متاسفانه فقط یک جناح بر صداوسیما حاکم است و دیگر گروه‌ها و جناح‌ها حتی نمی‌توانند در این رسانه از خود دفاع کنند و حتی شرایط برای دفاع از دولت به شکل مساوی فراهم نیست. برای سنگ‌اندازان و مخالفان دولت در صداوسیما فضا فراهم است اما برای دولت مهیا نیست.

 Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.