سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سازمان هواشناسی از آغاز بارش ها در برخی از مناطق کشور خبر داد...

سازمان هواشناسی از آغاز بارش ها در برخی از مناطق کشور خبر داد

چکیده :مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور در خصوص وضعیت هوای تهران نیز به خبرنگار ایرنا، گفت: هم اکنون دمای هوای تهران به حدود 8 درجه بالای صفر رسیده و رطوبت نسبی هوا حدود 31 درصد، سرعت وزش باد 18 کیلومتر بر ساعت و کمینه و بیشینه امروز هوای تهران بین 5 تا 13 درجه پیش بینی شده...


سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد با ورود یک سامانه بارشی از امروز در شمال غرب، غرب، جنوب غرب و به تدریج در نواحی مرکزی دامنه های البرز و در اواخر وقت امروز در شمال شرق کشور شاهد افزایش ابر، وزش باد، بارش باران و در نقاط مرتفع و سردسیر بارش برف خواهیم بود.

به گزارش ایرنا، این سازمان تصریح کرده است که با ادامه فعالیت این سامانه بارشی رعد و برق در مناطق جنوبی کشور طی روز جاری دور از انتظار نیست و شدت بارش ها در این روز در استانهای خوزستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.

همچنین از روز دوشنبه هفته جاری در برخی از مناطق جنوب، غرب، مرکزی و شمال شرق کشور بارش های پراکنده ادامه خواهد داشت و به تدریج این سامانه از شرق کشور خارج می شود.

روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته وزش باد نسبتا شدید در استانهای اردبیل و گیلان و افزایش دما در سواحل دریای خزر قابل پیش بینی است و پس از آن از روز چهارشنبه بار دیگر سامانه بارشی دیگر از غرب وارد کشور می شود.

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور در خصوص وضعیت هوای تهران نیز به خبرنگار ایرنا، گفت: هم اکنون دمای هوای تهران به حدود 8 درجه بالای صفر رسیده و رطوبت نسبی هوا حدود 31 درصد، سرعت وزش باد 18 کیلومتر بر ساعت و کمینه و بیشینه امروز هوای تهران بین 5 تا 13 درجه پیش بینی شده است.

احد وظیفه افزود: کمینه و بیشینه هوای تهران فردا به ۳تا ۱۳ درجه بالای صفر می رسد و نقشه های هواشناسی نشان می دهند، آسمان تهران نیز در این روز صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.