سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محرومیت مادر علیرضا رجایی از ملاقات با فرزندش...

محرومیت مادر علیرضا رجایی از ملاقات با فرزندش

چکیده :مادر علیرضا رجایی ، چندي است كه استخوان لگنش را عمل کرده و در خانه بستری است و پدرش هم با مشکل پروستات روبروست و تازه عمل جراحي انجام داده است. مادر و پدر بيمار اين زنداني سیاسی كه مدتي است از ملاقات فرزند زنداني خود محرومند ، به شدت دلتنگ و افسرده شده و هر آن انتظار ملاقات فرزند اسير خود را پس از يك سال دارند....


عليرضا رجايي روزنامه نگار و از اعضاي شوراي فعالان ملي مذهبي ، مدتي است به دليل عمل جراحي مادر و پدر خود ، موفق به ملاقات با آنها نشده است .

به گزارش جرس، مادر علیرضا رجایی ، چندي است كه استخوان لگنش را عمل کرده و در خانه بستری است و پدرش هم با مشکل پروستات روبروست و تازه عمل جراحي انجام داده است.

مادر و پدر بيمار اين زنداني سیاسی كه مدتي است از ملاقات فرزند زنداني خود محرومند ، به شدت دلتنگ و افسرده شده و هر آن انتظار ملاقات فرزند اسير خود را پس از يك سال دارند.

عليرضا رجايي، عضو هیأت مدیره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران و مدیر انتشارات “گام نو” است كه هفته نخست اردیبهشت ۱۳۹۰، بازداشت و به چهار سال حبس محکوم شد.
رجایی پيشتر و در زمستان ۸۱ به سه سال زندان و پنج سال محرومیت از کلیه حقوق اجتماعی محکوم شده بود.

اين فعال ملي مذهبي در ديماه سال گذشته چند روز به مرخصي اعزام شد كه او از همين فرصت براي ديدار خانواده پدري ، به مشهد سفر كرد .

علیرضا رجایی، متولد ۲۸ مهر ١٣۴۱، دانش آموحته علوم سیاسی در مقطع دکترا از دانشگاه تهران است و سابقه مدیریت گروه سیاسی هیئت تحریریه روزنامه‌های جامعه، توس و نشاط را در كارنامه خود دارد.

وی منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس ششم بود و به عنوان کاندیدای ائتلاف نیروهای ملی‌ مذهبی مورد اقبال قرار گرفت و در تهران آرا لازم را کسب کرد، اما پس از ابطال هفتصد‌هزار رأی از صندوق‌های آرای حوزه انتخابیه تهران ، توسط شورای نگهبان، وی از ورود به مجلس بازماند و غلامعلی حداد عادل به جای علیرضا رجایی وارد مجلس شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.