سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پاسخ علی مطهری به یک تشکل دانشجویی: با موسوی و کروبی مناظره کنید که اطلاعات بیشتری ...

پاسخ علی مطهری به یک تشکل دانشجویی: با موسوی و کروبی مناظره کنید که اطلاعات بیشتری دارند

چکیده :علی مطهری در پاسخ به دعوت جامعه اسلامی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برای مناظره، پیشنهاد کرد این مناظره با موسوی و کروبی انجام شود که اطلاعات بیشتری دارند....


علی مطهری در پاسخ به دعوت یک تشکل دانشجویی اصولگرا برای مناظره، پیشنهاد کرد که این مناظره با موسوی و کروبی انجام شود که اطلاعات بیشتری دارند.

به نظر می رسد پاسخ این نماینده مجلس، تعریضی به پنج سال تبلیغات یکسویه حکومتی علیه موسوی و کروبی بدون دادن حق پاسخگویی به آنهاست.

به گزارش پویش، چندی پیش در پی اعلام آمادگی یکی از اساتید دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برای مناظره با علی مطهری درباره اتفاقات سال 88 و منشا پیدایش آن، یکی از تشکل های اصولگرای این دانشگاه در نامه ای از این نماینده مجلس برای مناظره دعوت کرده بود. نامه ای که ظاهرا با پاسخی کوتاه از سوی علی مطهری همراه شده است.

این نماینده ی اصولگرای مجلس که عقاید متفاوتی از هم جریانی های خود درباره ی اتفاقات سال 88 دارد در پاسخ به درخواست جامعه اسلامی دانشگاه امام خمینی (ره) پیشنهاد می دهد این مناظره به جای او با میرحسین موسوی و کروبی صورت بگیرد؛ چرا که آنها اطلاعات بیشتری دارند.

تصویر نامه ی ارسالی به علی مطهری و پاسخ این نماینده مجلس به جامعه اسلامی دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین در زیر قابل مشاهده است:Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.