سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ترور یک معلم و یک بسیجی در شرق کشور...

ترور یک معلم و یک بسیجی در شرق کشور

چکیده : یک مقام مسوول در شهرستان سرباز گفت: تروریست ها عصر پنجشنبه یک معلم و یک بسیجی بلوچ اهل سنت را در صف نانوایی روستای نصیرآباد شهرستان سرباز به شهادت رساندند...


یک مقام مسوول در شهرستان سرباز گفت: تروریست ها عصر پنجشنبه یک معلم و یک بسیجی بلوچ اهل سنت را در صف نانوایی روستای نصیرآباد شهرستان سرباز به شهادت رساندند.

این مقام مسوول پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حدود ساعت 16 و 30 دقیقه روز گذشته (پنجشنبه) دو فرد مسلح ناشناس سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت در روستای نصیرآباد شهرستان سرباز، در اقدامی تروریستی دو نفر از ساکنان این روستا را به شهادت رساندند و متواری شدند.

وی گفت: ‘عیسی شهرکی زاد’ معلم بومی ساکن در روستای یادشده به همراه ‘ادهم صبوری ‘ از اعضای بسیجی بلوچ اهل سنت، هنگامی که در صف نانوایی بودند، با تیراندازی دو فرد مسلح موتورسوار به شهادت رسیدند.

عیسی شهرکی 13 سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش داشت.

به گزارش ایرنا، از ابتدای امسال تاکنون دو معلم دیگر به نام های ‘جواد نوروزی’ و ‘رضا سرگزی’ در جنوب سیستان و بلوچستان به شهادت رسیده اند.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در تماس خبرنگار ایرنا، ضمن تایید ترور دو نفر توسط اشرار مسلح در شهرستان سرباز، گفت: پس از وقوع این حادثه نیروهای انتظامی بلافاصله در محل حضور یافته و درصدد شناسایی و دستگیری عاملان این حادثه هستند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.