سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آسوشیتد‌پرس: ایران و آمریکا به توافق هسته‌ای رسیدند...

آسوشیتد‌پرس: ایران و آمریکا به توافق هسته‌ای رسیدند

چکیده :خبرگزاری آسوشیتد پرس در خبری اعلام کرده است ایران و آمریکا به توافق مقدماتی هسته ای رسیده اند. بر اساس این گزارش، ایران و آمریکا توافق کرده اند بخشی از مواد هسته ای ایران به روسیه منتقل شود....


خبرگزاری آسوشیتد پرس در خبری اعلام کرده است ایران و آمریکا به توافق مقدماتی هسته ای رسیده اند.

بر اساس گزارش آسوشیتد پرس که به نقل از منابع دیپلماتیکی است که نخواسته اند نامشان فاش شود، ایران و آمریکا توافق کرده اند بخشی از مواد هسته ای ایران به روسیه منتقل شود.

به گزارش عصر ایران، انتقال بخشی از مواد هسته ای ایران (اورانیوم غنی شده) به روسیه نگرانی های آمریکا را از ابعاد احتمالی نظامی فعالیت های هسته ای ایران کاهش می دهد. ایران هر گونه تلاش برای دست یابی به سلاح هسته ای را رد کرده و بر حق خود در دست یابی به انرژی صلح آمیز هسته ای تاکید دارد.

این دیپلمات ها تاکید کرده اند که با وجود این توافق مقدماتی که به عنوان نشانه ای از پیشرفت در مذاکرات هسته ای است، اختلافات بین ایران و آمریکا و گروه 1+5 درباره برنامه هسته ای همچنان پابرجا بوده و بر ادامه مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 (در 15 ژانویه سال جاری در ژنو ) سایه افکن است.

دولت های ایران و آمریکا هنوز (لحظه تنظیم این خبر) به این خبر واکنشی نشان نداده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.