سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » موافقت مشروط ستاد کل با حضور 4 فوتبالیست در جام ملت‌های آسیا...

موافقت مشروط ستاد کل با حضور 4 فوتبالیست در جام ملت‌های آسیا

چکیده : چهار فوتبالیست متخلف با موافقت مشروط ستاد کل نیروهای مسلح اجازه حضور در بازیهای جام ملت‌های آسیا را کسب کردند اما مجازات‌های در نظر گرفته شده برای آنها و نیز پرونده رسیدگی به تخلف این افراد همچنان مفتوح است...


چهار فوتبالیست متخلف با موافقت مشروط ستاد کل نیروهای مسلح اجازه حضور در بازیهای جام ملت‌های آسیا را کسب کردند اما مجازات‌های در نظر گرفته شده برای آنها و نیز پرونده رسیدگی به تخلف این افراد همچنان مفتوح است.

سردار موسی کمالی، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: با توجه به تقاضای وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان کشوری، تعدادی از بازیکنان فوتبال و …، ریاست کل ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر لزوم برخورد قانونی با کسانی که با جعل و دسیسه اقدام به اخذ کارت معافیت کرده‌اند با حضور «سروش رفیعی»، «شجاع خلیل زاده»، «حسین ماهینی» و «مهرداد پولادی» در این دوره از مسابقات آسیایی موافقت کرد.

کمالی با تاکید بر اینکه این افراد تنها تا پایان دی ماه فرصت حضور در بازیهای جام ملت‌های آسیا را دارند گفت:‌ البته این به معنای چشم پوشی از تخلفشان نیست و آنان پس از پایان این بازیها باید به سربازی اعزام شوند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه هیچ یک از فوتبالیست‌های متخلف حق بازی در تیم‌های لیگ برتر و دسته یک را تا پایان این فصل ندارند، خاطر نشان کرد: این افراد می‌توانند در آن دسته از تیم‌های دسته دو که ما تعیین کرده‌ایم بازی کنند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در باره این که ممکن است با این اقدام افکار عمومی واکنش منفی از خود نشان دهند گفت:‌ این کار برای این انجام شد که برخی هیچگونه بهانه‌ای در خصوص نتایج بازیها نداشته باشند، اما شهروندان باید بدانند که پرونده این افراد همچنان مفتوح است و به موضوع تخلفات این افراد و نیز دیگر فوتبالیست‌هایی که اقدام به دریافت کارت پایان خدمت یا معافیت جعلی کرده بودند رسیدگی خواهد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.