سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » معطلی پنج ساعته مسافران پرواز مشهد – تهران در داخل هواپیما...

معطلی پنج ساعته مسافران پرواز مشهد – تهران در داخل هواپیما

چکیده : پیش از این نیز موارد بسیاری که مسافران چندین ساعت در فرودگاه به علل مختلف معطل شده بودند تا پرواز انجام و یا لغو شده بود وجود داشت اما اینکه مسافران که تعداد بسیاری نوزاد و طفل همراه داشته و برای چندین ساعت در داخل هواپیما معطل شوند خود جای سووال دارد...


پرواز شماره 1032 مشهد – تهران هواپیمایی ماهان جمعه شب بعلت نقص فنی موجب معطلی پنج ساعته مسافران در داخل هواپیما شد.

پیش از این نیز موارد بسیاری که مسافران چندین ساعت در فرودگاه به علل مختلف معطل شده بودند تا پرواز انجام و یا لغو شده بود وجود داشت اما اینکه مسافران که تعداد بسیاری نوزاد و طفل همراه داشته و برای چندین ساعت در داخل هواپیما معطل شوند خود جای سووال دارد.

یکی از مسافران این پرواز در گفت و گو با ایرنا افزود : پرواز شماره 1032 مشهد – تهران هواپیمایی ماهان قرار بود ساعت 17 عصر جمعه انجام شود اما بعد از تحویل بار اعلام کردند : پرواز 45 دقیقه تا یک ساعت تاخیر دارد.

وی که خواست نامش ذکر نشود ، گفت : این در حالی بود که روی تابلوی فرودگاه زمان پرواز 18،30 اعلام شده بود .

وی عنوان کرد: بعد از یکساعت تاخیر مسافران سوار شدند و زمانی که هواپیما قصد بلند شدن داشت اعلام شد، موتور سمت راست هواپیما دچار نقص فنی است و امکان انجام پرواز نیست و باید تعمیرات لازم روی آن انجام شود.

وی ادامه داد : مسافران بیش از سه ساعت در هواپیما نگه داشته شدند اما بعد از این مدت اعلام کردند کسانی که تمایل دارند، می توانند پیاده شده اما بقیه بمانند تا پس از تعمیر موتور پرواز انجام شود.

این مسافر توضیح داد : در این فاصله که موجب اعتراض برخی از مسافران شده بود پذیرایی شام از مسافران انجام شد و 45 دقیقه بعد اعلام کردند ، مسافران پیاده شده نیز سوار شوند تا پرواز انجام گیرد.

به گفته وی ، این پرواز در نهایت ساعت 22 جمعه شب انجام شد اما برای بسیاری از مسافران بویژه کسانی که نوزاد و یا کودک همراه داشتند بسیار سخت گذشت .

وی گفت : در طول این فاصله زمانی (پنج ساعت ) معطلی هیچ مسوولی جز خلبان هواپیما برای عذرخواهی و ارائه توضیحات و یا حداقل خروج مسافران و فراهم کردن امکان استراحت و تامین نیازهای ضروری کودکان همراه اقدام نکرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.