سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عضو شورای شهر تهران: 20 روز است شهرداری تهران حکم تخریب طبقه غیرقانونی پاساژ علاءال...

عضو شورای شهر تهران: 20 روز است شهرداری تهران حکم تخریب طبقه غیرقانونی پاساژ علاءالدین را اجرا نکرده

چکیده : عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه دیوان عدالت اداری رای کمیسیون ماده 100 را در خصوص تخریب دو طبقه اضافی پاساژ علاءالدین را تأیید کرده است، گفت:شهردار هر چه زودتر این حکم را اجرای کند...


عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه دیوان عدالت اداری رای کمیسیون ماده 100 را در خصوص تخریب دو طبقه اضافی پاساژ علاءالدین را تأیید کرده است، گفت:شهردار هر چه زودتر این حکم را اجرای کند.

ابوالفضل قناعتی با اشاره به حکم تخریب دو طبقه اضافی پاساژ علاءالدین اظهار داشت: حدود یک ماه پیش بنده تذکری را به شهرداری در خصوص حکم ماده 100 و دو طبقه اضافی (هفتم و هشتم) پاساژ علاءالدین دادم و تأکید شد که ضوابط شهرسازی در دو طبقه اشاره شده رعایت نشده است.

وی تصریح کرد: در ابتدا شهرداری بر این موضوع تأکید داشت که دیوان عدالت اداری رأی ماده 100 را رد کرده است اما با پیگیری‌هایی که از سوی شورای شهر صورت گرفت و عنایتی که مسئولان دیوان عدالت اداری داشتند رأی کمیسیون ماده 100 تأیید شد.

قناعتی خاطرنشان کرد: بر اساس تأیید دیوان عدالت اداری باید دو طبق اضافی پاساژ علاءالدین تخریب شود و امیدواریم هر چه زودتر شهردار تهران به شهردار منطقه 11 دستور لازم را برای تخریب دو طبقه اضافی این پاساژ اعلام دارد.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: حدود 15 الی 20 روز پیش نامه‌ای از سوی شورای شهر تهران مبنی بر تخریب دو طبقه اضافی پاساژ علاءالدین به شهردار تهران ارسال شده است و ما همچنان منتظر اجرای حکم هستیم.

وی گفت: در صورتی که این حکم از سوی شهرداری اجرا نشود مجدداً پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد و از ابزارهای قانونی برای این موضوع استفاده می‌کنیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.