سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جزئیات بیشتر از جدید ترین هواپیمای ناپدید شده مالزی...

جزئیات بیشتر از جدید ترین هواپیمای ناپدید شده مالزی

چکیده : ایرآسیا در پیامی در توییتر نوشت که تماس پرواز شماره 'کیو زد ۸۵۰۱' درست بعد از ساعت هفت صبح به وقت محلی قطع شد...


شرکت خطوط هوایی ایرآسیا می گوید تماس یک پرواز این شرکت که از شهر سورابایا در اندونزی به سنگاپور می رفت با برج مراقبت قطع شده است.

به گزارش بی بی سی، به گفته این شرکت هوایی پرواز ۱۶۲ سرنشین دارد که بیشتر آنان شهروند اندونزی هستند.

ایرآسیا در پیامی در توییتر نوشت که تماس پرواز شماره ‘کیو زد ۸۵۰۱’ درست بعد از ساعت هفت صبح به وقت محلی قطع شد.

در زمان ناپدید شدن هواپیما، هوای منطقه ابری بوده است. این شرکت گفت که عملیات جستجو و امداد برای یافتن هواپیما شروع شده است.

هادی مصطفی،‌ یک مقام وزارت ترابری، به رسانه های محلی گفت که تماس هواپیما بر فراز دریای جاوا که بین سورابایا و سنگاپور قرار دارد قطع شد.

او گفت که هواپیما پیش از قطع تماس خواستار هدایت در مسیری غیرعادی شده بود. هواپیمای ناپدید شده از نوع ایرباس ای۳۲۰-۲۰۰ (Airbus A320-200)‌ بود.

ایرآسیا جزئیات زیادی از حادثه اعلام نکرده است. این شرکت در بیانیه ای نوشت:‌ “در زمان حاضر متاسفانه اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت مسافران و خدمه سرنشین هواپیما نداریم. اگر اطلاعات بیشتر گرفتیم دیگران را در جریان قرار خواهیم داد.”

شش نفر از سرنشیان هواپیما خارجی هستند. سه نفر از آنها شهروند کره جنوبی و سه نفر دیگر از کشورهای بریتانیا، مالزی و سنگاپور هستند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.