سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آخرین دفاعیات مرتضوی امروز شنیده می‌شود...

آخرین دفاعیات مرتضوی امروز شنیده می‌شود

چکیده :در این پرونده علاوه بر ما سازمان بازرسی کل کشور نیز شکایت مستقلی را مطرح کرده است/چرا افرادی که از مرتضوی مبالغی را دریافت کردند و نامشان نیز در لیستی در پرونده قرار دارد حداقل به عوان مطلع احضار نمی‌شوند....


یکی از وکلای شاکیان مرتضوی گفت: جلسه دادگاه مرتضوی ساعت 12 ظهر روز هفتم دی‌ماه در شعبه 15 بازپرسی دادسرای کارکنان دولت برگزار می‌شود.

پیمان حاج‌محمود عطار در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اعلام این خبر که طبق گفته بازپرس٬ آخرین دفاعیات مرتضوی از وی اخذ خواهد شد، عنوان کرد: جلسه دادگاه مرتضوی روز یکشنبه٬ هفتم دی‌ماه ساعت 12 ظهر در شعبه 15 بازپرسی دادسرای کارکنان دولت برگزار می‌شود.

وی افزود: اگر بازپرس در پایان دفاعیات به این نتیجه برسد که مرتضوی مجرم است، قرار مجرمیت برای او صادر کند و آن را به دادستانی می‌فرستد و در صورتی‌که نظر دادستانی نیز با بازپرس منطبق باشد پس از صدور کیفرخواست پرونده به دادگاه می‌رود.

این وکیل شاکیان مرتضوی گفت: در این پرونده علاوه بر ما سازمان بازرسی کل کشور نیز بابت پرداخت‌های مرتضوی به برخی اشخاص٬ شکایت مستقلی را مطرح کرده است. البته این موارد در کنار شکایت کمیته تحقیق و تفحص مجلس از مرتضوی است.

وی گفت: ابهامی که در این مورد وجود دارد این است که چرا افرادی که از مرتضوی مبالغی را دریافت کردند و نامشان نیز در لیستی در پرونده قرار دارد حداقل به عوان مطلع احضار نمی‌شوند.

حاج‌محمود عطار تاکید کرد: اگر پرداخت غیرقانونی صورت گرفته٬ قطعا دریافت مجرمانه‌ای هم در کار بوده است.

حضور رئیس سازمان دامپزشکی کشور در دادسرا برای ارائه توضیحات

پیمان حاج‌محمود عطار همچنین به خبرنگار ایلنا گفت: امروز در راستای شکایت ما بابت شیر و برنج آلوده و خمیر مرغ٬ رئیس سازمان دامپزشکی کشور برای ارائه توضیحاتی به دادسرا مراجعه کرده بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.