سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مصطفی دانشجو تحت تدابیر شدید امنیتی بستری شد...

مصطفی دانشجو تحت تدابیر شدید امنیتی بستری شد

چکیده : تیم معالج دانشجو وخامت حال جسمی این درویش گنابادی را نتیجه وضعیت نامناسب زندان عنوان کرده‌اند. دانشجو به رغم اتهامات سیاسی و عقیدتی در بند ۸ زندان اوین که مختص جرایم عمومی ست نگهداری می‌شود...


مصطفی دانشجو، وکیل و فعال حقوق دراویش گنابادی محبوس در زندان اوین، پس از گذشت سه هفته از شدت گرفتن بیماری ریوی و عفونت مجاری تنفسی، در جوی کاملا امنیتی در بیمارستان امام خمینی تهران بستری شد.

به گزارش مجذوبان نور، ماموران قضایی همراه دانشجو حتی به همسر و دختر خردسال وی اجازه ملاقات با این وکیل دادگستری را ندادند.

دانشجو در حالی در بیمارستان بستری شده است که به گفته پزشکان معالج، علاوه بر گسترش عفونت ریه، به اختلالات کبدی نیز دچار شده است.
تیم معالج دانشجو وخامت حال جسمی این درویش گنابادی را نتیجه وضعیت نامناسب زندان عنوان کرده‌اند. دانشجو به رغم اتهامات سیاسی و عقیدتی در بند ۸ زندان اوین که مختص جرایم عمومی ست نگهداری می‌شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.