سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

بازگشت پورمحمدی به صداوسیما

چکیده :تغییرات در رسانه ملی بالاخره به معاونت کلیدی سیما رسید، «اصغر پورمحمدی» مدیر پیشین شبکه سوم سیما، قائم مقام پیشین وزیر فرهنگ و ارشاد و رئیس مرکز رسانه قوه قضاییه را به عنوان معاون سیمای رسانه ملی منصوب شد تا بدین شکل تحولی تازه در رسانه ملی را شاهد...


تغییرات در رسانه ملی بالاخره به معاونت کلیدی سیما رسید، «اصغر پورمحمدی» مدیر پیشین شبکه سوم سیما، قائم مقام پیشین وزیر فرهنگ و ارشاد و رئیس مرکز رسانه قوه قضاییه را به عنوان معاون سیمای رسانه ملی منصوب شد تا بدین شکل تحولی تازه در رسانه ملی را شاهد باشیم.

به گزارش تابناک؛ محمد سرافراز رئیس سازمان صداوسیما امروز (سه شنبه) در جریان نشست معاونان رسانه ملی، «اصغر پورمحمدی» مدیرپرسابقه معاون کلیدی سیما را معرفی کرد تا بدین ترتیب شاهد تغییر سیاست گذاری و فضای اجرایی حاکم بر شبکه‌های سیما باشیم و امیدواری برای تغییر و تحول فضای کیفی تلویزیون در دوران مدیریت جدید رسانه ملی افزایش یابد.

اصغر پورمحمدی که تحصیل در رشته مهندسی صنایع در دانشگاه فردوسی مشهد (۱۳۵۵)، کارشناس ارشد جامعه شناسی از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناس ارشد ارتباطات از دانشگاه آزاد اسلامی تهران، دکترای جامعه شناسی دانشگاه اصفهان و سوابق کارگردانی و بازیگرهای در تئاترهای مذهبی در مشهد در دوران پیش از انقلاب را داشت، از همان دوران پیش از انقلاب در فعالیت‌های مبارزاتی علیه رژیم پهلوی فعال بود و بعد از انقلاب در سال 58 وارد رسانه ملی شد.

پورمحمدی پس از حضور در جبهه‌های حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس در قالب نخستین گروه خبری تلویزیون، سردبیری اخبار بامدادی، اخبار استان و شهرستان، اخبار شبکه ۲ (سال ۱۳۶۱ و ۱۳۶۲)، مدیریت گروه فرهنگی و اجتماعی رادیو (۱۳۶۲)- مدیریت گروه فرهنگی، اجتماعی شبکه­ های یک و سه سیما (۱۳۷۳)، مدیریت شبکه ۵ سیما (۱۳۷۹)، مدیریت شبکه سه سیما (۱۳۸۲)، مسئولیت شورای سیاست­گذاری و هماهنگی ورزش صدا و سیما (از تیرماه ۱۳۸۲ تا ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۱) داشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.