سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فرماندار قزوین: بگم بگم ها از بین رفت و از تحمیل خسران جدی به مردم جلوگیری شد...

فرماندار قزوین: بگم بگم ها از بین رفت و از تحمیل خسران جدی به مردم جلوگیری شد

چکیده :شیوه انتصاب مسوولان در دولت تدبیر و امید نشان می دهد بنابر قلع و قمع مدیران قبلی ندارد، البته افرادی باید بر سرکار باشند که به برنامه های دولت اعتقاد راسخ داشته باشند. امروز مدیریت افرادی که برمبنای سیاست های دولت عمل نمی کنند و یا حتی در اجرای آن خلل ایجاد می کنند توجیه عقلی و منطقی ندارد و مدیران همسو با برنامه های دولت باید در راس امور قرار بگیرند....


فرماندار شهرستان قزوین گفت: شناخت، تجربه، پاکدستی و سختکوشی از ویژگیهای برجسته استاندار قزوین است.

به گزارش ایرنا، سید علی موسوی در دیدار با شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان افزود: انتخاب استاندار بومی و آشنا به مسایل و مشکلات استان از جمله تدابیر مهم دولت تدبیر و امید برای اداره بهتر امور در استان قزوین بوده است و انصافا مدیریت ارشد استان با شناختی که از مسایل دارد و تلاش شبانه روزی در این مدت در راه خدمت به مردم و حل مشکلات آنان گام های ارزشمند و موثری برداشته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه با ایجاد جو همدلی و وحدت زمینه بهتر پیشبرد امور در استان فراهم می شود اظهارکرد: تجربه اجماع افراد و گروهها در انتخاب استاندار قزوین نشان می دهد می توان با استفاده از تجربیات و آرا و نظرات مختلف از تمامی ظرفیت ها در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم استفاده کرد.

فرماندار شهرستان قزوین، دفاع مدیران از برنامه های دولت تدبیر و امید را از وظایف اصلی آنان برشمرد و تصریح کرد: امروز تکیه و تاکید رییس جمهوری براستفاده از تمامی ظرفیت ها، توانمندیها و تفکراتی که به آرمانهای دولت اعتدال اعتقاد راسخ دارند و باید این مدل در مدیریت کشور مدنظر قرار گیرد.

موسوی با بیان اینکه مواضع رییس جمهور در نشست ها و جلسات عمومی، نشان دهنده پایبندی دولت به وعده ها و شعارها است، خاطرنشان کرد: برخلاف روش مدیریتی دولت نهم و دهم که رییس جمهور وقت به دلیل اینکه وزارت کشور تنها 20 تا 25 فرماندار را تغییر نداده بود، از شرکت در همایش فرمانداران سراسر کشور خودداری کرد، شیوه انتصاب مسوولان در دولت تدبیر و امید نشان می دهد بنابر قلع و قمع مدیران قبلی ندارد، البته افرادی باید بر سرکار باشند که به برنامه های دولت اعتقاد راسخ داشته باشند.

وی افزود: امروز مدیریت افرادی که برمبنای سیاست های دولت عمل نمی کنند و یا حتی در اجرای آن خلل ایجاد می کنند توجیه عقلی و منطقی ندارد و مدیران همسو با برنامه های دولت باید در راس امور قرار بگیرند.

موسوی، ایجاد فضای آرامش و شادابی و نشاط سیاسی را از جمله نتایج اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید اعلام و اضافه کرد: با روی کار آمدن دولت اعتدال، به گواه دوست و دشمن اختلافات کاهش یافته و ‘بگم بگم’ هایی که معلوم نبود کشور را به کجا خواهد کشید، از بین رفته و از تحمیل یک خسران جدی به مردم جلوگیری شد.

فرماندار شهرستان قزوین، تثبیت نرخ ارز و مهار تورم را از دیگر دستاوردهای دولت دانست و با اشاره به تلاش های تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: امیدواریم با به ثمر نشستن تلاش های دستگاه دیپلماسی با رعایت خطوط قرمز و منویات رهبر معظم انقلاب، زمینه حفظ عزت ملت ایران و رفع تحریم و شکوفایی همه جانبه ایران اسلامی درآینده نزدیک فراهم شود.

این مسوول در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برنامه های پیش بینی شده برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم یادآور شد: مستقر نشدن ادارات شهرستانی و بحران کم آبی از جمله مسایل و مشکلات مهم مردم در شهرستان قزوین است که در اولویت برنامه های مجموعه مدیران این شهرستان قرار گرفته است.

همچنین در این دیدار اعضای شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان، دیدگاههای خود را در خصوص مسایل مختلف از جمله موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بیان کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.