سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شادی طلای گوانگژو را در اینچئون تکرار کرد/ سومین طلایی کاروان ایران برای قایقرانی...

شادی طلای گوانگژو را در اینچئون تکرار کرد/ سومین طلایی کاروان ایران برای قایقرانی

چکیده : رقابت های روئینگ تک نفره بازی های آسیایی اینچئون برگزار شد و محسن شادی موفق شد اولین مدال طلای قایقرانی و سومین طلای کاروان ایران را بر گردن بیاویزد...


رقابت های روئینگ تک نفره بازی های آسیایی اینچئون برگزار شد و محسن شادی موفق شد اولین مدال طلای قایقرانی و سومین طلای کاروان ایران را بر گردن بیاویزد.

به گزارش ایلنا، شادی مسافت 2000 تر را در زمان 7 دقیقه و 5 ثانیه و 66 صدم ثانیه طی کرد تا در رقابتی نزدیک و فشرده حریف کره ای خود را پشت سر بگذارد و به مدال طلا برسد. شادی تنها 61 صدم ثانیه زودتر از پاروزن کره ای به خط پایان رسید. در این ماده روئینگ سوار هندی با حدود 4 ثانیه اختلاف صاحب مدال برنز شد.

به دلیل فشار بالای مسابقه پس از مسابقه رویینگ‌باز هندی را با آمبولانس به بیرون از پیست منتقل کردند. همچنین محسن شادی که شرایط خوبی نداشت، برای دقایقی برای بهترشدن حالش به جایگاه ورزشکاران رفت و مراسم توزیع مدال به همین دلیل به تعویق افتاد.

پیش از این تیم چهار نفره دختران و تیم دو نفره مردان صاحب دو مدال برنز روئینگ شده بودند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.