سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تقدیر آیت‌الله بیات از مواضع حق‌طلبانه موسوی و کروبی؛ دعا برای رفع حصر...

تقدیر آیت‌الله بیات از مواضع حق‌طلبانه موسوی و کروبی؛ دعا برای رفع حصر

چکیده :آیت الله بیات زنجانی با ستودن مواضع حق طلبانه محصوران، رفع حصر آن بزرگواران را از خدای منان مسئلت کرد. ایشان آیت الله سید علی محمد دستغیب را نیز از بزرگان و حق خواهان کشور برشمرد و از مواضع ایشان تشکر کرد. این مرجع تقلید شیعه، داعش را زاییده تفکر ناصحیح از دین صلح و دوستی و سراسر رحمت اسلام برشمرد....


تعدادی از اعضای کمیته جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام استان فارس با حضور در شهر مقدس قم و زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها ، در دیدارهایی جداگانه ای با حضرت آیت الله العظمی بیات زنجانی و حجج الاسلام حاج سید حسن خمینی و محمد سروش محلاتی ملاقات کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، آنها ابتدا با حضور در محل تدریس حجت الاسلام والمسلمین حاج سید حسن خمینی با ایشان دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار سید مهدی سادات شجاعی مسئول کمیته جوانان مجمع نیروهای خط امام استان فارس ضمن ابراز مراتب خوشحالی و افتخار خود و جوانان خط امام از این ملاقات از سوی فعالین مجمع در استان فارس با یادگار برحق و خلف حضرت امام راحل تجدید بیعت نمودند.

در ادامه مسئول کمیته جوانان خط امام استان فارس با ارائه گزارشی پیرامون نحوه فعالیت ها در استان فارس در خصوص اهداف اصلی فعالیت جوانان مجمع اظهار داشت شناساندن صحیح تفکر و شخصیت والای حضرت امام از مهم ترین اهداف جوانان و دانشجویان مجمع است.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج سید حسن خمینی ضمن خوش آمدگویی و تشکر از ایجاد چنین محافلی جهت پیشبرد اهداف و نصایح حضرت امام ، اخلاق گرایی در تمامی فعالیت ها بالاخص فعالیتهای سیاسی را از مهم ترین ارکان برشمرده و حضار را به نهادینه کردن اخلاق در جامعه سفارش کرد.

یادگار امام در این دیدار ضمن پرسش هایی پیرامون شیراز و استان فارس این استان را از استانهای تاثیرگزار در تحولات ایران برشمرد. اعضای مجمع نیروهای خط امام نیز برخی از مشکلات موجود در سطح استان را به اطلاع ایشان رساندند و همکاری و دعای خیر ایشان را جهت رفع این مشکلات مسئلت کردند.

اعضای کمیته جوانان مجمع نیروهای خط امام استان فارس در ادامه با حجت الاسلام سروش محلاتی در فضایی صمیمانه دیدار کردند. در این ملاقات حاضرین در راستای تحقیقات و شناخت عمیق وی نسبت به تفکر و منش امام خمینی (ره) و اشراف ایشان بر حوادث و وقایع روز گفتگو و از نظرات این محقق ارزشمند و راهکارهای علمی ایشان بهرمند شدند.

آنها سپس با حضور در بیت حضرت آیت الله العظمی بیات زنجانی با این مرجع تقلید دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار آیت الله بیات با برشمردن افراط گرایی در مکاتب مختلف، داعش را زاییده تفکر ناصحیح از دین صلح و دوستی و سراسر رحمت ، اسلام برشمرد. ایشان با خوب و کم توقع خواندن ملت ایران، راستگویی را جزء خواسته های مردم از مسئولین دانست.

در این دیدار آیت الله بیات زنجانی جوانان خط امام را به نهادینه سازی اخلاق ، علم و سوق دادن جوانان به اندیشیدن پیرامون مسائل روز جامعه توصیه کرد و استفاده از نظرات بزرگان و صاحب نظران عرصه های مختلف در این مسیر را مورد تاکید قرار داد.

آیت الله بیات زنجانی با یادآوری مواضع حق طلبانه حضرت امام گفت: ایشان اگر جایی هم اشتباهی داشتند با شجاعت اعلام میفرمودند که اینجا را اشتباه کردم، اما امام به واقع انسان بسیار بزرگی بودند و البته اعتماد متقابلی بین ایشان و مردم وجود داشت.

این مرجع تقلید شیعه در ادامه با ستودن مواضع حق طلبانه محصوران، مهندس میرحسین موسوی نخست وزیر محبوب امام و همسر بزرگوارشان و همچنین شیخ مهدی کروبی سلامت روحی و جسمانی این عزیزان و رفع حصر این بزرگواران را از خدای منان مسئلت کرد.

در ادامه، ایشان آیت الله سید علی محمد دستغیب حفظه الله را از بزرگان و حق خواهان کشور برشمرد و تشکر خود را نسبت به مواضع ایشان ابراز داشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.