سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

لهستان قهرمان جدید والیبال جهان

چکیده : لهستانی ها که در کشور خود و با حمایت بی نظیر تماشاگران شان به فینال رسیده بودند، در مقابل برزیل توانستند با حساب 3 بر یک برنده بازی شده و قهرمان جدید جهان لقب گیرند...


تیم ملی والیبال لهستان موفق شد به مقام قهرمانی رقابت های جهانی والیبال دست یابد.

به گزارش خبرآنلاین؛ لهستانی ها که در کشور خود و با حمایت بی نظیر تماشاگران شان به فینال رسیده بودند، در مقابل برزیل توانستند با حساب 3 بر یک برنده بازی شده و قهرمان جدید جهان لقب گیرند.

آنها راه سختی را برای کسب عنوان قهرمانی طی کردند و با شایستگی، این عنوان را به چنگ آوردند. حتی در بازی فینال مقابل برزیل، با اینکه ست اول را به حریف قدرتمند خود واگذار کرده بودند اما در ست های دوم، سوم و چهارم به برتری رسیدند تا در این دوزه که میزبان هم بودند، قهرمان شوند.

لهستانی ها در دور دوم یک بازی سخت با ایران داشتند که ما در آن دیدار جذاب و دیدنی، با حساب 3 بر 2 به این حریف بازی را واگذار کردیم. ایران در نهایت به مقام ششمی این رقابت ها رسید.

همچنین تیم‌های ملی والیبال آلمان و فرانسه در دیدار رده بندی رقابت‌های قهرمانی جهان به مصاف هم رفتند كه آلمان با شكست دادن حریف به مقام سوم این رقابت‌ها دست یافت. آلمان در دیدار رده‌بندی با نتیجه سه بر صفر فرانسه را شكست داد.

آن‌ها سه ست این دیدار را با نتایج 25 بر 21، 26 بر 24 و 25 بر 23 بردند. در مرحله قبل فرانسه و آلمان به مصاف هم رفته بودند كه فرانسه با نتیجه سه بر صفر آلمان را برده بود. دیدار فینال هم بین تیم‌های برزیل و لهستان برگزار می‌شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.