سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

مرگ 120 هزار ماهی در “سزار”

چکیده : مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: در حادثه واژگونی قطار حمل اسید در محدوده راه‎آهن دورود، مقدار زیادی سود سوزآور وارد رودخانه سزار شد و موجب تلف شدن 120 هزار قطعه ماهی شد...


مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: در حادثه واژگونی قطار حمل اسید در محدوده راه‎آهن دورود، مقدار زیادی سود سوزآور وارد رودخانه سزار شد و موجب تلف شدن 120 هزار قطعه ماهی شد.

مهرداد فتحی بیرانوند در گفت‎وگو با ایسنا، با اشاره به حادثه از ریل خارج شدن قطار حمل سود سوزآور در محدوده راه‌آهن دورود، توضیح داد: در این حادثه مقدار زیادی سود سوزآور وارد رودخانه سزار شده که گزارش‎های تکمیلی منوط به بررسی‎های کارشناسان اداره است.

وی با بیان اینکه کارشناسان خسارت‎های وارده را همه جانبه مورد مطالعه قرار می‎دهند، اضافه کرد: در این حادثه 120 هزار قطعه ماهی تلف شده است. هنوز برآورد ریالی از این خسارت‎ها نشده اما قیمت هر قطعه ماهی تلف شده مشخص شده است.

در هفته گذشته، قطاری در شهرستان دورود در مسیر رودخانه سزار از ریل، خارج و هزاران لیتر سود سوزآور آن به این رودخانه ریخته شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.