سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دو کارگر محکوم شده پتروشیمی رازی نماینده قانونی کارگران بوده‌اند...

دو کارگر محکوم شده پتروشیمی رازی نماینده قانونی کارگران بوده‌اند

چکیده : منابع کارگری در پتروشیمی رازی سندی را در اختیار قرار داده‌اند که نشان می‌دهد علاوه بر یکی از چهار کارگر محکوم به زندان و شلاق که در رای دادگاه به عنوان نماینده کارگران شناخته شده است، «مازیار رحیم‌زاده» دیگر کارگر محکوم شده این واحد تولیدی نیز نماینده قانونی کارگران بوده است...


منابع کارگری ایلنا در پتروشیمی رازی سندی را در اختیار خبرنگار ما قرار داده‌اند که نشان می‌دهد علاوه بر یکی از چهار کارگر محکوم به زندان و شلاق که در رای دادگاه به عنوان نماینده کارگران شناخته شده است، «مازیار رحیم‌زاده» دیگر کارگر محکوم شده این واحد تولیدی نیز نماینده قانونی کارگران بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این سند نشان می‌دهد «مازیار رحیم‌زاده»، یکی از ۴ کارگر محکوم شده پتروشیمی رازی به حبس و شلاق؛ در تاریخ ۲ مهر سال ۹۲ با کسب اکثریت آراء به عنوان نماینده کارگران شرکت پیشگامان فن اندیش تهران (یکی از پیمانکاران پتروشیمی رازی) انتخاب شده است.

آنطور که در این سند (صورتجلسه انتخابات رابط کارگری) آمده است این انتخابات در کارگاه شرکت پیمانکاری پیشگامان فن اندیش تهران و با حضور «حمدالله سامی‌پور»، نماینده حراست پتروشیمی رازی برگزار شده است.

بر این اساس، از مجموع ۴۲۰ کارگر شرکت پیمانکاری پیشگامان فن اندیش، ۲۶۶ کارگر در این انتخابات شرکت کردند و آقای رحیم‌زاده را با اکثریت آراء به عنوان نماینده کارگران برگزیدند.

گفتنی است اگر چه دادگاه تنها یکی از چهار کارگر محکوم شده پتروشیمی رازی را به عنوان نماینده کارگران به رسمیت شناخته است، اما در عین حال گفته آقای رحیم‌زاده به همراه دو کارگر محکوم شده دیگر نماینده کارگران نبوده‌اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.