سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ممانعت دادستانی از اعزام محمد سیف‌زاده به بیمارستان...

ممانعت دادستانی از اعزام محمد سیف‌زاده به بیمارستان

چکیده :با وجود مراجعه و درخواست خانواده این وکیل دادگستری و عضو ارشد کانون مدافعان حقوق بشر، مقام‌های قضایی از اعزام وی به مراکز درمانی خارج از زندان ممانعت کرده و گفته‌اند که دیگر مجوزی برای اعزام وی به مراکز درمانی خارج از زندان صادر نخواهد شد....


مسئولان دادستانی با وجود تایید بیماری‌های سید محمد سیف‌زاده از سوی پزشکی قانونی، مانع از اعزام وی به بیمارستان شده‌اند.

به گزارش خبرنگار کلمه، با وجود مراجعه و درخواست خانواده این زندانی سیاسی، مقام‌های قضایی از اعزام وی به مراکز درمانی خارج از زندان ممانعت کرده‌اند.

این درحالی است که براساس گواهی پزشکی قانونی، دکتر سیف‌زاده از چندین بیماری رنج می‌برد و تا پیش از این، وی برای درمان بیماری‌هایش به صورت ادواری به مراکز پزشکی خارج از زندان اعزام می‌شد.

سیف زاده، وکیل دادگستری و عضو ارشد کانون مدافعان حقوق بشر است که به علت برخورد اعتراضی و شرکت نکردن در محاکمات غیر قانونی دادگاه انقلاب، در حکمی جدید به شش سال حبس محکوم شده است.

او که در زندان رجایی‌شهر کرج محبوس است، دادسرا و دادگاه انقلاب را به دلیل عدم رعایت تشریفات قانونی و عدم استقلال به رسمیت نشناخت و در جلسات آن شرکت نکرد که این برخورد موجب خشم مسئولان قضایی و تبعید این زندانی بیمار به زندان رجایی‌شهر شد.

حالا مسئولان دادستانی در پاسخ به پیگیری‌های خانواده این وکیل زندانی گفته‌اند که دیگر مجوزی برای اعزام وی به مراکز درمانی خارج از زندان صادر نخواهد شد.

محمد سیف‌زاده از بیماری‌های کلیه، کولیت روده، کبد و ستون فقرات رنج می‌برد و تامین نشدن نیازهای پزشکی و تغذیه‌ای در زندان رجایی شهر کرج، وضعیت جسمی این زندانی سیاسی را حاد کرده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.