سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تهدید مسئولان زندان برای انتقال دراویش اعتصاب‌کننده به سلول انفرادی...

تهدید مسئولان زندان برای انتقال دراویش اعتصاب‌کننده به سلول انفرادی

چکیده :در پی اعلام اعتصاب غذای دراویش زندانی در اعتراض به نقض حقوق قانونی خود، مومنی معاون اجرایی زندان اوین با اعمال فشار در جلسه مسئولان اداری زندان خواستار انتقال فوری این زندانیان به سلول انفرادی شده است....


زندانبانان اوین در تلاش اند تا دراویش زندانی را که از دوازده روز قبل در اعتصاب غذا هستند، به سلول انفرادی منتقل کنند.

به گزارش کلمه، در پی اعلام اعتصاب غذای دراویش زندانی در اعتراض به نقض حقوق قانونی خود، مومنی معاون اجرایی زندان اوین با اعمال فشار در جلسه مسئولان اداری زندان خواستار انتقال فوری این زندانیان به سلول انفرادی شده است.

این در حالی است که با گذشت 12 روز از اعتصاب غذای این زندانیان،هنور هیچ اقدام موثری برای تغییر وضعیت و اجرای قانون برای دراویش زندانی صورت نگرفته است.

بر اساس خبری که مجذوبان نور منتشر کرده، عصر امروز سرپرست زندان اوین در جمع خانواده های دراویش زندانی که پس از ساعت ملاقات در سالن ملاقات زندان تحصن کرده بودند، حاضر شده و تقصیر سختگیری ها بر دراویش را به گردن مسئولان قضایی انداخته است.

خانواده های وکلا و دراویش زندانی با بیان اینکه به علت سختگیری ها، دو ماه از ملاقات با عزیزان خود محروم شده اند، به اینکه هیچ یک از مسئولان پاسخگوی این وضعیت نیست، اعتراض کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.