سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » 2 پیروزی ارزشمند در مسابقات کشتی امروز...

2 پیروزی ارزشمند در مسابقات کشتی امروز

چکیده : نوروزی و مهدی زاده در مسابقه‌های جهانی کشتی فرنگی موفق شدند در ادامه پیروزی های خود کشتی‌گیران قزاقستان و آلمان را شکست دهند...


نوروزی و مهدی زاده در مسابقه‌های جهانی کشتی فرنگی موفق شدند در ادامه پیروزی های خود کشتی‌گیران قزاقستان و آلمان را شکست دهند.

بهنام مهدی‌زاده کشتی‌گیر وزن 130 کیلوگرم تیم ملی فرنگی ایران در دور دوم مقابل نورماخان تینالیف دارنده سه مدال برنز مسابقه‌های جهانی و قهرمان بازی‌های آسیایی در سال 2010 از قزاقستان به روی تشک رفت و در پایان موفق شد یک بر صفر به برتری دست یابد.

مهدی‌زاه در دور اول مقابل الکساندر چرنتسکی از اوکراین 3 بر یک پیروز شده بود.

در رقابتهای وزن 66 کیلوگرم نیز امید نوروزی در دور سوم مقابل فرانک استابلر نفر سوم سال 2013 جهان و قهرمان اروپا در سال 2012 از آلمان به روی تشک رفت و در پایان 4 بر 3 به برتری دست یافت.

امید نوروزی در دور اول استراحت کرد و در دور دوم نیز مقابل کاستاویلا از ایتالیا مقتدرانه با نتیجه 8 بر صفر پیروز شده بود.

حبیب‌الله اخلاقی ملی‌پوش وزن 80 کیلوگرم ایران دیگر کشتی گیر ایران در روز دوم مسابقات بود که موفق شد در دور نخست سه بر دو عظمت کاستوبایف از قزاقستان را شکست دهد و راهی مرحله بعد شود.وی در این مرحله مقابل نیکولاس وارکاس از یونان قرار گرفت و در پایان موفق شد حریف خود را با حساب 5 بر صفر شکست دهد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.