سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

حال سد کرج خوب نیست

چکیده : در هر ثانیه هفت تا هشت مترمکعب آب از سد خارج می‌شود، این در حالی است که در همان زمان فقط دو تا سه متر مکعب آب به ذخیره پشت سد اضافه می‌شود...


مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست استان البرز از کاهش آب پشت سد کرج خبر داد.

حسین محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: بیشتر آب پشت سد کرج به مصرف پایتخت می‌رسد و خروجی آن سه برابر آبی است که به سد وارد می‌شود.

وی افزود: به عبارت دیگر در هر ثانیه هفت تا هشت مترمکعب آب از سد خارج می‌شود، این در حالی است که در همان زمان فقط دو تا سه متر مکعب آب به ذخیره پشت سد اضافه می‌شود.

محمدی یادآور شد: این کاهش شدید ذخیره پشت سد در کنار کاهش 30 درصدی بارندگی امسال در استان شرایط وخیمی را برای وضعیت سد کرج به وجود آورده است، این در حالی است که سد کرج جز منابع مساعد تأمین آب پایتخت محسوب می‌شود.

مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست البرز گفت: سد طالقان نیز یکی از منابع تامین آب پایتخت است که وضعیت آن در مقایسه با سد کرج بسیار وخیم‌تر است.



Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.