سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تهران از هفته آینده خنک می شود/ بارش پراکنده باران در مناطق جنوبی...

تهران از هفته آینده خنک می شود/ بارش پراکنده باران در مناطق جنوبی

چکیده : طی دو روز آینده برای سواحل مرکزی و شرقی دریای خزر بارش پراکنده خواهیم داشت و طی دو روز آینده در شمال سیستان و بلوچستان وزش باد و گرد و خاک پیش‌بینی شده است...


یک کارشناس سازمان هواشناسی گفت: کاهش دمای محسوس یکشنبه و دوشنبه هفته آینده در پایتخت شاهد خواهیم بود.

امین‌ حسین نقشینه،کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور گفت: آسمان امروز تهران در ظهر صاف و آفتابی است و دمای هوا 36 درجه‌ سانتی‌گراد و فردا 37 درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

او با بیان اینکه برای یکشنبه و دوشنبه برای تهران کاهش دمای محسوس پیش‌بینی شده است درواقع هوای تهران خنک‌تر می‌شود، گفت: امروز برای استان‌های شمالی دمای هوا 32 درجه و فردا 33 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود همچنین برای شنبه شاهد افزایش ابر و بارش پراکنده خواهیم بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه برای مناطق جنوبی کشور( شمال هرمزگان، سمنان) در اوایل شب، بارش پراکنده باران و رعدو‌برق پیش‌بینی شده است، گفت: طی دو روز آینده برای سواحل مرکزی و شرقی دریای خزر بارش پراکنده خواهیم داشت و طی دو روز آینده در شمال سیستان و بلوچستان وزش باد و گرد و خاک پیش‌بینی شده است.

نقشینه گفت: امروز خلیج‌فارس و شرق دریای عمان مواج خواهد بود.

به گزارش تسنیم، او ادامه داد: امروز گرمترین هوا را اهواز با 44 درجه ‌سانتی‌گراد و سردترین منطقه شهرکرد با 5 درجه بالای صفر دارد که بعد از شهرکرد، ارومیه، اردبیل و سنندج سردترین منطقه هستند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.