سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بروز گرد و خاک طی سه روز آینده در پایتخت...

بروز گرد و خاک طی سه روز آینده در پایتخت

چکیده : طی فردا آسمان تهران ، صاف در ارتفاعات همراه با افزایش ابر و در شهرهای جنوبی باد و گرد و خاک است . بیشینه و کمینه دمای پایتخت با یک درجه کاهش نسبت به امروز به ترتیب برابر 35 و 23 درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد بود...


مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بروز گرد و خاک طی سه روز آینده در پایتخت خبر داد.

احد وظیفه در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: براساس نقشه های پیش یابی هواشناسی در دو روز آینده بازش پراکنده در ارتفاعات مازندران و در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب افزایش ابر رگبار و رعد و برق پراکنده در ارتفاعات استانهای هرمزگان ، کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.

وی گفت:طی روزهای چهارشنبه تا جمعه در شمال سیستان و بلوچستان بویژه منطقه زابل وزش باد شدید و پدیده گرد و خاک رخ می دهد.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: دراین مدت پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی در استانهای ایلام ، خوزستان و بوشهر دور از انتظار نیست.

وظیفه گفت: روزهای چهارشنبه و پنج شنبه خلیج فارس و شرق دریای عمان مواج خواهد بود.

وی افزود: طی سه روز آینده با افزایش سرعت باد در جنوب استان سمنان پدیده گرد و خاک ، در جنوب تهران ، قم و شرق اصفهان ، مرکزی و البرز پیش بینی می شود.

به گفته وی ، طی فردا آسمان تهران ، صاف در ارتفاعات همراه با افزایش ابر و در شهرهای جنوبی باد و گرد و خاک است . بیشینه و کمینه دمای پایتخت با یک درجه کاهش نسبت به امروز به ترتیب برابر 35 و 23 درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.