سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جنتی: چرا کار به جایی رسیده که بدون ترس و لرز از «رفع حصر» صحبت می‌کنند؟...
» "یکی از مسئولان گفته رفع حصر بعد از توافق هسته‌ای و به دست گرفتن مجلس"

جنتی: چرا کار به جایی رسیده که بدون ترس و لرز از «رفع حصر» صحبت می‌کنند؟

چکیده :دبیر شورای نگهبان که نهاد ناظر بر انتخابات است و باید پاسبان مراعات شرع و قانون اساسی در تصویب قوانین باشد، ابایی از این ندارد که منتقدان حاکمیت را معاویه و عمروعاص بنامد و از لزوم "دفع خطر" آنها سخن بگوید. او در گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور در مشهد گفته است چرا باید کار به اینجا برسد که فتنه گران به صورت آشکار و نه در خفا و با ترس و لرز، از "رفع حصر" صحبت...


کلمه – گروه خبر: احمد جنتی معترض است. او می پرسد چرا با وجود تذکر رهبری، همچنان برخی از خط قرمز فتنه عبور می کنند؟ و می گوید: چرا عده‌ای نمی‌فهمند که فتنه خط قرمز است؟

به گزارش کلمه، دبیر شورای نگهبان که نهاد ناظر بر انتخابات است و باید پاسبان مراعات شرع و قانون اساسی در تصویب قوانین باشد، ابایی از این ندارد که منتقدان حاکمیت را معاویه و عمروعاص بنامد و از لزوم “دفع خطر” آنها سخن بگوید.

او در گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور در مشهد گفته است چرا باید کار به اینجا برسد که فتنه گران به صورت آشکار و نه در خفا و با ترس و لرز، صحبت کنند. وی از اینکه “برخی بدون هيچ ترسی و علنا و بر خلاف خطوط قرمز رفع حصر فتنه‌گران را مطرح می‌کنند” ابراز نگرانی کرده است.

فقیه شورای نگهبان معتقد است باید منتقدان وضع موجود با ترس و لرز سخن بگویند. او همچنین به ائمه جمعه کشور اخطار می دهد که “به نظر فتنه‌گران راه برای ورود مجدد آن‌ها باز شده، بدانید که آن‌ها نقشه‌های بدی در سر دارند.”

جنتیدر توضیح این “نقشه های بد” می گوید که “یکی از مسئولان” اخیرا گفته است که :به زودی و با حاصل شدن توافق هسته‌ای مجلس را در دست می‌گيريم و آن زمان، هنگام آزادی موسوی و کروبی است.”

جنتی با تاکید بر اینکه “بنده مستندات اين صحبت‌ها را در اختيار دارم” از رسانه های اقتدارگرا هم دعوت کرده که “ورود پیدا کنند” و “خطر فتنه گران” را به گوش مردم برسانند.

وی گفته است: از سال 88 تاکنون گفته شده فتنه خط قرمز است و رهبر معظم انقلاب بارها به این موضوع اشاره کرده‌اند. چطور هم‌اکنون برخی از خط قرمز فتنه عبور کرده‌اند؛ چرا عده‌ای نمی‌فهمند که فتنه خط قرمز است؟

بر اساس گزارش ایسنا، وی افزوده است: متاسفانه درحال حاضر این خط فتنه درحال شکسته شدن است. به نظر فتنه‌گران راه برای ورود مجدد آن‌ها باز شده، بدانید که آن‌ها نقشه‌های بدی در سر دارند.

جنتی سپس گفته است: متاسفانه این افراد به صورت آشکار و نه در خفا و با ترس و لرز، صحبت می‌کنند، چرا باید کار به اینجا برسد؟ چرا باید معاویه و عمروعاص را نشناسیم؟

وی پس از این سخنرانی هم به خبرنگار فارس گفته است: برخی امروز از خط قرمز فتنه عبور کردند و حتی مطالب خود در خصوص فتنه و برنامه‌های‌ آینده‌شان را در جمع‌های عمومی بیان می‌کنند و هیچ ترسی از بیان این مطالب ندارند.

وی افزوده : برخی که از خط قرمز فتنه عبور کردند در حوزهDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.