سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

داعش یک سرباز لبنانی را سر برید

چکیده : گزارش شده که داعش می‌خواهد سربازان لبنانی گروگان گرفته‌شده را با شماری از اعضایش که در لبنان زندانی هستند، معاوضه کند. مقام‌های لبنانی مذاکره برای معاوضه را رد کرده‌اند اما گفته می‌شود که قطر برای آزادی گروگان‌ها میانجی‌گری می‌کند...


منابع وابسته به تروریست‌های داعش عکس‌هایی منتشر کرده‌اند که حاکی از سر بریدن یک سرباز لبنانی توسط این گروه است.

به گزارش ایسنا، منبعی در ارتش لبنان به خبرگزاری فرانسه گفته است که ارتش این کشور هنوز نمی‌تواند اصالت عکس‌ها را تایید یا رد کند.

به گزارش بی.بی.سی، تروریست‌های داعش پیش از این نیز مدعی شدند که یک سرباز لبنانی را سر بریدند و آزمایش دی‌ان‌ای این ادعای آن‌ها را تایید کرد.

ماه گذشته چند سرباز لبنانی در پی درگیری با جبهه النصرة و داعش در شهر عرسال لبنان، به اسارت این شبه‌نظامیان درآمدند.

گزارش شده که داعش می‌خواهد سربازان لبنانی گروگان گرفته‌شده را با شماری از اعضایش که در لبنان زندانی هستند، معاوضه کند. مقام‌های لبنانی مذاکره برای معاوضه را رد کرده‌اند اما گفته می‌شود که قطر برای آزادی گروگان‌ها میانجی‌گری می‌کند.

شبه‌نظامیان داعش تهدید کرده‌اند که اگر به خواسته‌هایشان نرسند، هر سه روز یک بار یک سرباز لبنانی را سر می‌برند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.