سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تعلل در بررسی بورسیه‌های غیرقانونی به نفع کشور و نظام نیست...

تعلل در بررسی بورسیه‌های غیرقانونی به نفع کشور و نظام نیست

چکیده :رئیس کمیته آموزش عالی و آموزش پزشکی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد که نباید در بحث بورسیه‌های غیرقانونی تا این اندازه تعلل کرد و تسلسل در این قضیه به نفع کشور و نظام...


رئیس کمیته آموزش عالی و آموزش پزشکی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد که نباید در بحث بورسیه‌های غیرقانونی تا این اندازه تعلل کرد و تسلسل در این قضیه به نفع کشور و نظام نیست.

جواد هروی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت بررسی تخلف در بورسیه‌های غیرقانونی گفت: کمیته‌ای که در ابتدا تشکیل شد اقداماتی را انجام داد و اکنون نیز با درخواست معاون اول رئیس جمهور و دولت این قضیه در حال پیگیری است.

وی با تأکید بر این‌که هم اکنون دستگاه‌های قضایی و اجرایی پیگیر تخلف صورت گرفته هستند، ابراز عقیده کرد: نباید بر روی موضوع بورسیه‌های غیرقانونی تا این اندازه معطل کرد زیرا مردم و جامعه دانشگاهی ضمن نگرانی پیگیر هستند که این مسأله زودتر به نتیجه برسد و اعتماد مردم به دستگاه‌های علمی کشور بیشتر شود.

رئیس کمیته آموزش عالی و آموزش پزشکی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این‌که دیوان محاسبات نیز به این موضوع ورود کرده است، گفت:‌ فکر می‌کنم اگر به همین منوال ادامه یابد نوعی تسلسل است و تسلسل در این قضیه به نفع کشور و نظام نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.