سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نجات 200 نفر از آتش‌سوزی یک برج در مشهد...

نجات 200 نفر از آتش‌سوزی یک برج در مشهد

چکیده : محمد رجایی آتش گرفتن مخزن نگهداری گازوئیل در طبقه منهای 5 این برج را علت اصلی حادثه اعلام کرد و افزود : شعله های آتش و دود ناشی از آن به سرعت در حال سرایت به طبقات بالا بود که با اقدام به موقع آتش نشانان از گسترش و سرایت آتش به بافت مسکونی مجاور و همچنین پارک کوهسنگی جلوگیری شد...


آتش سوزی در برجی در خیابان کوهسنگی مشهد مهار شد و 200 نفر نجات یافتند.

افسر نگهبان آتش نشانی مشهد امروز به خبرنگار ما گفت: در پی وقوع آتش سوزی در این برج اقامتی – تجاری در حال ساخت حدود ساعت 15 امروز ، بیش از 40 مامور آتش نشانی از 6 ایستگاه مشهد با 14 خودروی سبک و سنگین و یک تانکر آبرسانی در محل حادثه حاضر شدند و همزمان با عملیات مهار آتش، 200 کارگر در حال کار در این ساختمان با استفاده از پله های اضطراری از میان دود و آتش نجات یافتند .

محمد رجایی آتش گرفتن مخزن نگهداری گازوئیل در طبقه منهای 5 این برج را علت اصلی حادثه اعلام کرد و افزود : شعله های آتش و دود ناشی از آن به سرعت در حال سرایت به طبقات بالا بود که با اقدام به موقع آتش نشانان از گسترش و سرایت آتش به بافت مسکونی مجاور و همچنین پارک کوهسنگی جلوگیری شد .

او گفت: دود گرفتگی شدید این آتش سوزی تا شعاع ده کیلومتری قابل مشاهده بود .

افسر نگهبان آتش نشانی مشهد با بیان این که این حادثه خسارت جانی نداشت، افزود : با توجه به این که این برج در حال ساخت هنوز به مرحله نازک کاری نرسیده است خسارت مالی آن حدود 10 تا 20 میلیون تومان برآورد می شود.

به گفته رجایی عملیات لکه گیری در محل همچنان ادامه دارد .Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.