سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حماس از آتش‌بس بلندمدت با تل‌آویو خبر داد...

حماس از آتش‌بس بلندمدت با تل‌آویو خبر داد

چکیده : از سوی دیگر، "اسماعیل هنیه" نیز در اظهاراتی دقایقی قبل از اعلام رسیدن به توافق آتش بس با صهیونیست‌ها اعلام کرد: ما در آستانه توافقی سیاسی هستیم که پایداری مردم و رشادت‌های مقاومت را محترم شمرده است...


مقامات ارشد حماس از رسیدن به توافق آتش بس با رژیم صهیونیستی خبر دادند که در آن بهای مقاومت و پایداری مردم غزه داده شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، “موسی ابومرزوق” معاون دفتر سیاسی حماس در اظهاراتی از رسیدن به توافق آتش بس بلندمدت با رژیم صهیونیستی خبر داد.

وی تاکید کرد: این گفتگوها به جایی رسید که در آن پایداری و مقاومت مردم غزه محترم شمرده شده است.

از سوی دیگر، “اسماعیل هنیه” نیز در اظهاراتی دقایقی قبل از اعلام رسیدن به توافق آتش بس با صهیونیست‌ها اعلام کرد: ما در آستانه توافقی سیاسی هستیم که پایداری مردم و رشادت‌های مقاومت را محترم شمرده است.

خبرگزاری فرانسه نیز اعلام کرد: توافق آتش بس بلندمدت در غزه امشب توسط “محمود عباس” اعلام می شود.

“زیاد النخاله” از مسئولان ارشد جنبش جهاد اسلامی نیز از اعلام توافق آتش بس بلندمدت با رژیم صهیونیستی طی چند ساعت آتی خبر داد.

این در حالی است که “یوال اشتاینز” وزیر امور راهبردی رژیم صهیونیستی امروز در سخنانی تاکید کرده بود: ما با آتش بس بلندمدت در غزه مخالفتی نداریم.

خاطرنشان می شود حملات مقاومت که در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه انجام گرفت، طی روزهای اخیر باعث تخلیه اکثر شهرک‌های صهیونیست‌نشین در مسافت 7 کیلومتری با غزه و تعطیلی فروگاه بن گوریون و بسیاری از مراکز تجاری و اقتصادی صهیونیستها شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.