سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سخنگوی سازمان سنجش: امسال هیچ دانشجویی ستاره‌دار نشد...

سخنگوی سازمان سنجش: امسال هیچ دانشجویی ستاره‌دار نشد

چکیده :سخنگوی سازمان سنجش وجود هر گونه دانشجوی ستاره دار در دولت یازدهم را تکذیب کرد و گفت: امسل هیچ دانشجویی به دلیل فعالیت های سیاسی و اجتماعی از ادامه تحصیل محروم نشده است....


سخنگوی سازمان سنجش وجود هر گونه دانشجوی ستاره دار در دولت یازدهم را تکذیب کرد.

حسین توکلی  ساعاتی پس از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد به تدبیر گفت: هیچ دانشجویی به دلیل فعالیت های سیاسی و اجتماعی از ادامه تحصیل محروم نشده است. توکلی هم چنین تاکید کرد که هر داوطلبی که از با مشکل برای ورود به سامانه این سازمان را دارد می تواند با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی برای برطرف کردن مشکل اقدام کند.

او با تاکید مجدد بر نبود دانشجوی ستاره دار اعلام کرد: “هیچ دانشجویی به دلیل فعالیت سیاسی از ادامه تحصیل منع و محروم نمی شود.” وی افزود:” مطمئن باشید نه دانشجوی ستاره دار داریم و نه قرار است داشته باشیم.”

توکلی  اعلام کرد واجدین شرایط حضور در دانشگاه ها اعلام شده اند و در صورت وجود مشکل بدون شک سازمان سنجش به آن رسیدگی خواهد کرد.

نتایج کنکور کارشناسی ارشد از بامداد امروز در خروجی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

این در حالی است که برخی داوطلبان این آزمون در شبکه های اجتماعی مطرح کرده اند که پس از ورود به سایت سازمان سنجش و وارد کردن اطلاعات شخصی، امکان دسترسی به کارنامه خود را به دست نیاورده اند و با پیامی مواجه شده اند که از آنان خواسته به طبقه دوم سازمان سنجش مراجعه کنند.

برخی از این داوطلبان گفته اند پس از تماس با سازمان سنجش به از آن ها خواسته شده درخواستی کتبی بنویسند تا پس از انجام برخی “استعلام” ها، مشکل آنان حل شود. توکلی با تکذیب این موضوع به “تدبیر” می گوید: ممکن است برخی مشکل نقص پرونده داشته باشند و از این افراد خواست برای حل مشکل به سازمان سنجش مراجعه کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.