سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جلالی زاده: دولت، کارشکنان را به مردم معرفی کند...

جلالی زاده: دولت، کارشکنان را به مردم معرفی کند

چکیده :رئیس جمهور هنوز تنها است و تیمی که بتواند به وی کمک کند تا وعده‌های مردم را عملی کند در اختیار رئیس جمهور نیست. مخالفان سعی می‌کنند دولت را به بن‌بست بکشانند. در مقابل دولت باید مصمم‌تر اقدامات خود را به پیش ببرد و مصالح را فدای فشارهای جانبی نکند....


یک عضو بنیاد باران با بیان این‌که یکی از مشکلات دولت وجود مخالفان اصلاحات و اعتدال است، اظهار کرد: اکثر مردم از کارشکنی این عده اطلاع چندانی ندارند و دولت باید از ظرفیت رسانه‌ها برای معرفی این عده استفاده کند.

جلال جلالی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی خود از نحوه عملکرد دولت، اظهار کرد: با توجه به وضعیت کشور و مشکلات به جا مانده از گذشته دولت اقدامات خوبی را انجام داده است، ولی این اقدامات مطلوب نیست و دولت باید فعال‌تر باشد.

وی ه افزود: من احساس می‌کنم، رئیس جمهور هنوز تنها است و تیمی که بتواند به وی کمک کند تا وعده‌های مردم را عملی کند در اختیار رئیس جمهور نیست.

به صورت کلی می‌توان گفت دولت در بعضی از حوزه‌ها مثل حوزه سیاست خارجی و اقتصادی موفق بوده و در بعضی حوزه ها موفقیت کافی را نداشته است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین با بیان این‌که مشکلات زیادی از سوی مخالفان اصلاحات و اعتدال در سر راه دولت ایجاد می‌شود، خاطرنشان کرد: این مخالفان سعی می‌کنند دولت را به بن‌بست بکشانند. در مقابل دولت باید مصمم‌تر اقدامات خود را به پیش ببرد و مصالح را فدای فشارهای جانبی نکند.

این عضو بنیاد باران در ادامه، اظهار کرد: دولت در حوزه روابط خارجی و مذاکرات هسته‌ای موفق بوده و توانسته دیدگاه کشورهای خارجی را نسبت به ایران تغییر دهد. در حوزه اقتصادی نیز توانسته تورم را تا حدودی کنترل کند، اما دولت نتوانسته از ظرفیت رسانه‌ها و مدیران شایسته به نحو مطلوب استفاده کند.

وی با بیان این‌که ترس و واهمه از مخالفان اصلاحات و اعتدال مانعی بر سر راه دولت است، خاطرنشان کرد: دولت باید برای فعال کردن احزاب در کشور فعالیت بیشتری انجام دهد.

جلالی‌زاده درباره نحوه تعامل دولت با سایر قوا نیز گفت: رئیس جمهور تلاش‌های زیادی برای ایجاد هماهنگی در جهت تحقق مطالبات مردم با سایر قوا داشته است، اما در این بین مخالفان اصلاحات و اعتدال در سایر قوا مشکلاتی برای قوا ایجاد کردند.

این فعال سیاسی در پایان گفت: استیضاح وزیر علوم نشان داد که هماهنگی مجلس و دولت ضعیف شده اما لازم است رئیس جمهور برای تحقق مطالبات مردم با سایر قوا همکاری بیشتری کند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.