سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سید حسن خمینی: امام در برابر متحجران داخلی و دشمنان خارجی شجاعت داشت...

سید حسن خمینی: امام در برابر متحجران داخلی و دشمنان خارجی شجاعت داشت

چکیده :یادگار امام با اشاره به شجاعت امام خمینی در تصمیم گیری ها، شجاعت و کار بیشتر را انتظار مردم از دولت دانست و یادآور شد: شجاعت همان نکته ای است که امام خمینی را از همه اغیار متمایز می کرد. امام در برابر متحجران، دشمنان خارجی و دشمنان داخلی شجاعت داشتند....


نوه امام خمینی با اشاره به اهمیت شجاعت دولت در تصمیم گیری‌ها گفت: شجاعت همان نکته ای است که امام را از همه اغیار متمایز می کرد، امام در برابر متحجران، دشمنان خارجی و دشمنان داخلی شجاعت داشتند.

به گزارش جماران، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی در مراسم تجدید بیعت اعضای هیات دولت با آرمان‌های امام خمینی(س) در حرم مطهر، اظهار کرد: دولت یازدهم زمینه ساز پیدایش امیدی پرارزش در جامعه ما شده است. امیدی که بزرگترین سرمایه دولت است و به همین جهت این دولت بزرگترین مسوولیت را بردوش دارد؛ چرا که مردم به دست ها و همت دولت در حوزه مشکلات اقتصادی و فرهنگی ای که آمار بالایی دارد، چشم دوخته‌اند.

یادگار امام اعتماد ملت به دولت را سرمایه بزرگی دانست که ملت ایران به دولت یازدهم بخشیده است و تأکید کرد: ملت ایران به فکر، اندیشه و بازوان مردان این دولت و همت آن ها در برپایی کشوری بر پایه اندیشه امام چشم دوخته است.

وی یادآور شد: پس از سپری روزهای سختی که داشتیم، امیدی که مردم به شجاعت تصمیم گیری و عمل برادران و خواهران خود در دولت دارند؛ نقطه کانونی پراهمیتی در دل های مردم ایران است.

یادگار امام با اشاره به شجاعت امام خمینی در تصمیم گیری ها، شجاعت و کار بیشتر را انتظار مردم از دولت دانست و یادآور شد: شجاعت همان نکته ای است که امام خمینی را از همه اغیار متمایز می کرد. امام در برابر متحجران، دشمنان خارجی و دشمنان داخلی شجاعت داشتند.

سیدحسن خمینی با اشاره به سخنان دکتر حسن روحانی در این مراسم ادامه داد: همانطور که رییس جمهور محترم نیز اشاره کردند، شجاعت در صلح و شجاعت در جنگ یکی از درس های امام بود.

یادگار امام اظهار امیدواری کرد، دکتر روحانی به عنوان رییس جمهور مورد اعتماد مردم، بتواند گامهای موثری برای حفظ نظام از خطرات پیش رو بردارد و گفت: همانطور که مقام معظم رهبری اشاره کردند کشور در یک پیچ تاریخی قرار دارد و ما موظف هستیم کشورمان را از شرایطی که پیش روی منطقه است عبور دهیم.

سید حسن خمینی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانم با حضور این دولت، روزگار خوبی را به مردم مژده دهم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.