سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تایید رسمی کشته شدن مرزبان ربوده شده از سوی معاون استاندار...

تایید رسمی کشته شدن مرزبان ربوده شده از سوی معاون استاندار

چکیده :خبر کشته شدن جمشید دانایی فر یکی از مرزبانان گروگان گرفته شده ایرانی توسط گروه تروریستی جیش العدل، از سوی علی اصغر میرشکار معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان تایید شد....


خبر کشته شدن جمشید دانایی فر یکی از مرزبانان گروگان گرفته شده ایرانی توسط گروه تروریستی جیش العدل، از سوی معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان تایید شد.

علی اصغر میرشکار در گفت و گو با ایرنا خبر شهادت جمشید دانایی فر توسط گروه موسوم به جیش العدل را تایید کرد.

ماجرا به هفدهم بهمن ماه سال 92 بر می گردد که پنج مرزبان جمهوری اسلامی ایران به نام های ˈرامین حضرتی، سجاد زاهانی، جمشید دانایی فر، محمد نظامی و جمشید تیموریˈ در منطقه مرزی جکیگور استان سیستان و بلوچستان ربوده شدند و دو روز بعد گروهی تروریستی موسوم به «جیش العدل» با انتشار تصاویر آنان، مسوولیت این اقدام تروریستی را بر عهده گرفت.

با گذشت چند روز از این ماجرا گروه مذکور مطالباتی مطرح کرد که نشان می داد میل و عجله چندانی برای شهادت مرزبانان ایرانی ندارد از این رو تلاش های دیپلماتیک، امنیتی ـ اطلاعاتی و نیز میانجیگری های محلی با جیش العدل آغاز شد.

در نهایت با پیگیری های صورت گرفته، چهار نفر از مرزبانان ایرانی از دست این گروه تروریستی رهایی یافتند و به آغوش خانواده هایشان بازگشتند، اما سرنوشت گروهبان جمشید دانایی فر در هاله ای از ابهام قرار داشت تا به امروز که خبر کشته شدن وی رسما مورد تایید قرار گرفت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.