سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » برداشت غیرقانونی بخشی از بدهی‌ زنجانی به وزارت نفت توسط یک بانک...

برداشت غیرقانونی بخشی از بدهی‌ زنجانی به وزارت نفت توسط یک بانک

چکیده : بانک‌ها در بحث بدهکاران بانکی هیچ وقت از خود صداقت نشان نداده‌اند و تاکنون به طور رسمی و دقیق میزان مطالبات خود را بیان نکرده‌اند/تاکنون چشم بنده به اسامی مسئولان ارشد دولت قبل به عنوان بدهکار بانکی نخورده است...


عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از برداشت غیرقانونی بخشی از بدهی‌ زنجانی به وزارت نفت توسط یک بانک خبرداد.

عزت‌الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص آخرین وضعیت بدهکاری‌های بابک زنجانی و پیگیری‌های ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در این ارتباط گفت:‌ در جلسات ستاد مسائل و مشکلات مرتبط با پرونده زنجانی مطرح و در آن خصوص تصمیم گیری می‌شود. معتقدیم مقدار پولی که از بدهی‌های بابک زنجانی وصول شده باید به حساب وزارت نفت واریز می‌شد نه اینکه یک بانکی آن پول را برداشت کند که این خلاف مقررات است.

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در مورد اقدامات این ستاد در ارتباط با بدهکاران بانکی نیز اظهار کرد:‌بانک مرکزی با هیاتی که تشکیل داده به طور جدی مشغول این مسئله است و امیدواریم هرچه زودتر گزارش نهایی خود را به ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی ارائه دهد.

وی در خصوص اینکه آیا در جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تاکنون نامی از مسئولان ارشد دولت قبل به عنوان بدهکار بانکی مطرح شده است یا خیر؟ گفت: بانک‌ها در بحث بدهکاران بانکی هیچ وقت از خود صداقت نشان نداده‌اند و تاکنون به طور رسمی و دقیق میزان مطالبات خود را بیان نکرده‌اند چرا که تصور می‌کنند اگر آن را بگویند اعتبار خود را از دست می‌دهند و سپرده‌گذاران دیگر در بانک آنها سرمایه گذاری نخواهند کرد و به همین دلیل لیست دقیق و شفافی ارائه نمی‌دهند. تاکنون چشم بنده به اسامی مسئولان ارشد دولت قبل به عنوان بدهکار بانکی نخورده است.

یوسفیان ملا در پاسخ به این پرسش که آیا برای مسئولان دولت قبل پرونده اقتصادی نیز تشکیل نشده است،‌اظهار کرد: من از این مسئله اطلاعی ندارم و تنها می‌دانم که از اعضای هیات دولت قبل کسی به عنوان بدهکار بانکی به ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی معرفی نشده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.