سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اولین مخالفت ها با حضور نجفی در وزارت علوم...

اولین مخالفت ها با حضور نجفی در وزارت علوم

چکیده : بزرگواری گفت: وظیفه آموزش و پرورش تعلیم و تربیت و پرورش نسل نونهال و نوجوان است و نباید به مسائل سیاسی آلوده شود...


نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده از روحانی خواست فرد دیگری را به جای نجفی به مجلس معرفی کند.

به گزارش مهر علی محمد بزرگواری بعدازظهر پنجشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد گفت: نجفی یک بار از مجلس رای عدم اعتماد گرفته و رئیس جمهور باید به دنبال معرفی فرد دیگری باشد.

او گفت: روحانی باید یک فرد مناسب معرفی کند و فضای دانشگاهها باید آرام باشد.

این نماینده اصولگرای مجلس در پاسخ به انتقاد یکی از خبرنگاران در خصوص رای خود به استیضاح فرجی دانا گفت: من در سطح ملی گرایش خود را دارم و به وظیفه ام عمل کردم.

او با بیان اینکه اغلب اصولگرایان مجلس رای به استیضاح دادند و همه مخالفان فرجی دانا از طیف پایداری نبودند، گفت: پایداریها دوستان ما هستند اما برخی تندروی های آنان را قبول نداریم.

نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه گرایش اصلاح طلبی را نمی توان نابود کرد، گفت: اصلاح طلبان دارای رویکرد مثبت و منفی هستند.

او گفت: اصولگرایان هم همینطور هستند. به عنوان مثال نماینده ای با نام اصولگرایی وارد مجلس می شود اما معامله گر است و به اصلاح طلبان می گوید با شما هستم و به اصولگرایان نیز همین را می گوید.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خدا لعنت کند کسانی را که آموزش و پرورش را در استانهای محروم کشور سیاسی کردند.

بزرگواری گفت: وظیفه آموزش و پرورش تعلیم و تربیت و پرورش نسل نونهال و نوجوان است و نباید به مسائل سیاسی آلوده شود.

این نماینده مجلس در پاسخ به سوالی در خصوص دخالت نمایندگان در عزل و نصب ها گفت: نماینده در زمینه تغییر مدیران تنها پیشنهاد و مشورت می دهد ولی تصمیم نهایی با مدیریت استان است.

او گفت: افرادی که من برای تصدی مدیریت ها پیشنهاد دادم اغلب اصلاح طلب بودند زیرا در دور نهم به واسطه عملکرد من در مناطق محروم، 50 درصد اصلاح طلبها به من رای دادند.

بزرگواری گفت: در دولت قبل که همفکر بودیم افرادی معرفی می شدند اما در این دولت تنها پیشنهاد می دهیم.

او با بیان اینکه دوست نداریم در عزل و نصب ها دخالت کنیم، گفت: برخی افراد مدام زنگ می زنند، پیامک می دهند، فشار می آورند و مارا مجبور به این کار می کنند.

نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در بخش دیگری از سخنان خود کار نماینده را نظارت و قانونگذاری دانست و گفت: اگر در حوزه انتخابیه بگوییم برای قانون گذاری و نظارت به ما رای دهند، 40درصد هم رای نمی دهند.

او گفت: مردم جاده، آب، برق، گاز ، شغل و .. می خواهند و توقع دارند نماینده اینگونه مشکلاتشان را رفع کند.

بزرگواری خواستار اطلاع رسانی رسانه ها در خصوص وظایف نمایندگان شد و گفت: مردم باید بدانند که نماینده همه تلاش خود را می کند اما محدودیتها زیادی وجود دارد.

او گفت: هم اکنون اغلب کسانی که به دفتر نماینگان استان می آیند جوانان بیکار هستند و به هرکجا که برای آنها نامه نوشته می شود جواب منفی می گیریم زیرا ظرفیت کار دولتی تکمیل شده و ردیفی برای جذب نیروی جدید نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.