سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقال افشین کرم‌پور از بیمارستان به بند ۴ زندان اوین/ معاون دادستان دستور توقف در...

انتقال افشین کرم‌پور از بیمارستان به بند ۴ زندان اوین/ معاون دادستان دستور توقف درمان را صادر کرد

چکیده : در پی دستور معاون دادستانی تهران و نامه کتبی وی خطاب به سازمان زندان‌ها برای بازگشت هرچه سریع‌تر افشین کرم‌پور از وکلا و فعالین حقوق دراویش گنابادی، ظهر امروز درمان این درویش گنابادی متوقف و بدون ترخیص پزشک، این درویش زندانی به زندان بازگردانده شد. وی درحالی به زندان اوین بازگشت که دوره فیزیوتراپی مربوط به تنگی کانال نخاع و دیسک کمر وی به طور کامل انجام نشده بود...


ظهر امروز در پی دستور خدابخشی، معاون دادستان تهران، درمان آقای افشین کرم‌پور از وکلا و فعالین حقوق دراویش گنابادی به صورت نیمه کاره متوقف و وی به زندان بازگردانده شد.

به گزارش مجذوبان نور، در پی دستور معاون دادستانی تهران و نامه کتبی وی خطاب به سازمان زندان‌ها برای بازگشت هرچه سریع‌تر افشین کرم‌پور از وکلا و فعالین حقوق دراویش گنابادی، ظهر امروز درمان این درویش گنابادی متوقف و بدون ترخیص پزشک، این درویش زندانی به زندان بازگردانده شد. وی درحالی به زندان اوین بازگشت که دوره فیزیوتراپی مربوط به تنگی کانال نخاع و دیسک کمر وی به طور کامل انجام نشده بود.

همچنین این گزارش می‌افزاید که این حقوق‌دان و فعال حقوق دراویش که پیش از این دوران حبس خود را در بند ۳۵۰ زندان اوین سپری کرده بود، پس از بازگشت به زندان، به بند ۴ زندانیان عادی اوین فرستاده شده است. اقدامی که قصد مسئولین قضایی و زندان را مبنی بر تلاش برای جداسازی دراویش از یکدیگر را بیش از پیش آشکار می‌کند.

افشین کرم‌پور با وجود اینکه بیش از دوسال از تنگی کانال نخاع و دیسک کمر ناشی از اسیب ستون فقرات رنج می‌برد اما به دلیل دستور قاضی صلواتی مبنی بر لزوم استفاده لباس زندان و دسبند در هنگام اعزام به مراکز درمانی، از هر گونه اقدام درمانی محروم مانده بود.

لازم به ذکر است که آقای کرم‌پور توسط حکم غیابی قاضی صلواتی به هفت سال و نیم زندان محکوم شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.