سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رییس کمیسیون اجتماعی مجلس: مسکن مهر احمدی نژاد، بلای جان مردم شد...

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس: مسکن مهر احمدی نژاد، بلای جان مردم شد

چکیده :اقدامات دولت نهم و دهم در بخش مسکن مهر، بلای جان مردم شده و نارضایی آنان را در پی داشته است. علی رغم هزینه های بالای مسکن مهر، راندمان آن بسیار پایین است و طرحی که دولت در ابتدا وعده ۶۰ میلیون ریالی به مردم داده بود بتدریج این رقم به ۲۳۰ میلیون ریال افزایش یافته است....


رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات دولت نهم و دهم در بخش مسکن مهر، بلای جان مردم شده و نارضایی آنان را در پی داشته است.

به گزارش ایرنا عبدالرضا عزیزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: علی رغم هزینه های بالای مسکن مهر، راندمان آن بسیار پایین است و طرحی که دولت در ابتدا وعده ۶۰ میلیون ریالی به مردم داده بود بتدریج این رقم به ۲۳۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

وی با اشاره به مشکل مسکن جوانان گفت: مسکن مهر ساخته شده عمدتا از امکانات زیرساختی لازم از جمله مدرسه، مسجد، راه، درمانگاه و … بی بهره است.

عزیزی با اشاره به اجاره بالای مسکن، اعطای ودیعه مسکن به جوانان را ضروری خواند و گفت: اخیرا ۵۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برداشت شد که ۲۵۲ نماینده مجلس با هزینه کرد آن برای ازدواج جوانان موافقت کردند.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از ˈاشتغال، مسکن و هزینه ازدواج به عنوان سه مشکل اساسی جوانان یاد کرد و افزود: برای اشتغال جوانان باید از تولید حمایت شود تا درآمد ناخالص ملی بالا رفته و از این طریق ایجاد اشتغال شده و اقتصاد رونق بگیرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.