سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده ساری: روحانی در جلسه استیضاح شرکت می کند/ فردا، جلسه مشترک نمایندگان با معا...

نماینده ساری: روحانی در جلسه استیضاح شرکت می کند/ فردا، جلسه مشترک نمایندگان با معاون اول رئیس جمهور

چکیده : نماینده مردم در مجلس نهم شورای اسلامی با اشاره به جلسه مشترک تعدادی از نمایندگان با وزیر علوم گفت: فضای کلی مجلس موافق استیضاح وزیر علوم نیست و برآیند کلی فضای کنونی مجلس ، رای اعتماد دوباره نمایندگان مردم به فرجی دانا است...


نماینده ساری در مجلس نهم شورای اسلامی با اشاره به جلسه مشترک تعدادی از نمایندگان با وزیر علوم گفت: فضای کلی مجلس موافق استیضاح وزیر علوم نیست و برآیند کلی فضای کنونی مجلس ، رای اعتماد دوباره نمایندگان مردم به فرجی دانا است.

محمد دامادی با بیان اینکه وزیر علوم،معاونان وزارتخانه و معاون پارلمانی رئیس جمهور در این نشست مشترک حضور داشتند افزود: در این جلسه نمایندگان با استماع اظهارات وزیر علوم و مواردی که محور اصلی استیضاح بوده، عنوان کردند که جمع کثیری از نمایندگان باز هم به او رای اعتماد خواهند داد.

وی همچنین از برگزاری جلسه مشترک برخی نمایندگان با جهانگیری معاون اول رئیس جمهور خبر داد و افزود: فردا(یکشنبه) نمایندگان با آقای جهانگیری جلسه ای را در خصوص استیضاح وزیر علوم خواهند داشت و تلاش می شود با توجه به عملکرد مثبت فرجی دانا در مدیریت یکساله ویٰ، از او حمایت شود.

دامادی همچنین در خصوص شایعه ای مبنی بر اینکه دولت اهتمام زیادی برای حمایت از وزیر علوم ندارد، توضیح داد: در جلسه امروز پیرامون شایعه ای که دولت نمی خواهد از وزیر علوم دفاع جدی داشته باشد، نیز بحث شد . دولت با قدرت از وزیر خود دفاع خواهد کرد و روحانی شخصا در جلسه استیضاح حاضر شده و فرجی دانا را در کسب رای اعتماد دوباره یاری می کند.

نماینده مردم ساری در مجلس تاکید کرد: هم اکنون اولویت اصلی کشور مباحث اقتصادی است و از این رو نمایندگان با مصلحت سنجی وارد بازی سیاسی این استیضاح نخواهند شد. از سویی با توجه به اینکه اکنون زمان بازگشایی دانشگاه هاست، وزارت علوم وضعیت فوق العاده دارد و در این شرایط نباید فضا مشوش شود.

دامادی ادامه داد: وزیر علوم در زمان تصدی خود تلاش زیادی برای وزارت خانه متبوع خود کرده و همواره اراده وزارتخانه بر رفع مشکلات بوده است. بنابراین مجلس نیز باید این وزارتخانه را در شرایط حساس کنونی حمایت کند.

وی همچنین اظهار داشت: بر اساس آنچه مشاهده می شود، افکار عمومی به هیچ وجه موافق این استیضاح سیاسی نیست و جمع کثیری از نمایندگان نیز بر همین اعتقادند. چراکه این استیضاح رنگ و بوی عدالت نمی دهد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.