سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جهانگیری: کسانی که چوب لای چرخ دولت می گذارند را به مردم معرفی می کنیم...

جهانگیری: کسانی که چوب لای چرخ دولت می گذارند را به مردم معرفی می کنیم

چکیده : جهانگیری با تاکید بر این‌که دولت مصمم است از هر لحظه خود برای حل مشکلات مردم بهره بگیرد و وارد حاشیه نشود، تاکید کرد: البته دیگران بدانند اگر چوب لای چرخ دولت گذاشتند دولت نخواهد گذشت حتما در جای مناسب موضوعات را با مردم در میان می‌گذارند...


معاون اول روحانی وعده داد کسانی که چوب لای چرخ دولت می گذارند را به مردم معرفی کند.

به گزارش تدبیر، اسحاق جهانگیری با این وعده به دفاع از عملکرد یک ساله دولت یازدهم پرداخت و از دشواری هایی گفت که در یک سال اخیر برابر دولت حسن روحانی قرار داشته است.

این دومین بار در روزهای اخیر است که بالاترین مقام های اجرایی دولت از کارشکنی ها می گوید. هفته گذشته نیر حسن روحانی در دو سخنرانی جداگانه به شدت به برخی مخالفان دولت انتقاد کرد و بدون اشاره به جریان و گروهی خاص از مخالفان مذاکرات به عنوان “بزدل” سیاسی یاد کرد.

هر چند با وجود حملات فراوان به “لحن” روحانی در آن سخنرانی، رییس جمهوری در جلسه هیات دولت خبر داد عده ای برای کارشکنی در راه برنامه های او و وزیرانش دست به تخریب می زنند و سخنان تند او برای این بوده که آنان از اتاق فکرها خارج شده وارد “اتاق عملیات” شده اند.

حالا اسحاق جهانگیری وعده داده است نام این افراد به مردم معرفی می شود. او در دومین اجلاس معاونین درمان و روسای مدیران بیمارستان‌های سراسر کشور با موضوع تحول نظام سلامت، چالش‌ها و فرصت‌ها که در سالن همایش‌های رازی برگزار شد، با اشاره به این که در سال گذشته در چنین روزی جلسه معارفه‌ی وزیر بهداشت به عنوان اولین وزیر دولت یازدهم در همین سالن برگزار شد، اظهار کرد: تا روزها بعد از شروع به کار دولت دوستان ما فکر می‌کردند کشور نیازمند مدیریت جدی و تصمیم‌گیری به موقع و البته جلوگیری از اتلاف وقت است اما وقتی مقداری پیش رفتیم متوجه شدیم که وظایف ما بسیار سنگین‌تر است و نیازمند کار جدی و مضاعف هستیم بنابراین به سرعت در وزارت‌خانه‌های مختلف با تیم‌های کارآمد از مدیران با سابقه و بدون توجه به گرایش‌های سیاسی کارمان راآغاز کردیم.

جهانگیری با تاکید بر این‌که دولت مصمم است از هر لحظه خود برای حل مشکلات مردم بهره بگیرد و وارد حاشیه نشود، تاکید کرد: البته دیگران بدانند اگر چوب لای چرخ دولت گذاشتند دولت نخواهد گذشت حتما در جای مناسب موضوعات را با مردم در میان می‌گذارند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.