سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یورش ارتش رژیم اسرائیل به تظاهرکنندگان/ 40 فلسطینی در کرانه باختری زخمی شدند...

یورش ارتش رژیم اسرائیل به تظاهرکنندگان/ 40 فلسطینی در کرانه باختری زخمی شدند

چکیده :ارتش رژیم صهیونیستی در شهرهای بیت الحم و الخلیل واقع در جنوب کرانه باختری به تظاهرات فلسطینیان که به منظور اعلام همبستگی با نوار غزه انجام گرفت، حمله کرد....


ارتش رژیم صهیونیستی در شهرهای بیت الحم و الخلیل واقع در جنوب کرانه باختری به تظاهرات فلسطینیان که به منظور اعلام همبستگی با نوار غزه انجام گرفت، حمله کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی روزنامه القدس العربی چاپ لندن، به گفته شاهدان عینی در این یورش 40 فلسطینی مورد اصابت گلوله های جنگی و پلاستیکی قرار گرفتند و دهها تن دیگر در اثر استنشاق گازهای سمی و گاز اشک آور شلیک شده از سوی نیروهای اشغالگر دچار خفگی شدند.

شاهدان عینی افزودند: ده فلسطینی در درگیری های روی داده در منطقه باب الزاویه واقع در مرکز شهر الخلیل مورد اصابت گلوله های جنگی قرار گرفتند و پس از آن به بیمارستان ملی الخلیل انتقال داده شدند.

حدود 25 نفر در اثر اصابت گلوله های پلاستیکی در باب الزاویه شهر الخلیل مجروح شدند و دهها تن دچار خفگی شده و بطور سرپایی معالجه شدند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.