سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رای دادگاه تجدیدنظر: توقیف شش ماهه روزنامه بهار/ حبس تعلیقی مدیرمسئول...

رای دادگاه تجدیدنظر: توقیف شش ماهه روزنامه بهار/ حبس تعلیقی مدیرمسئول

چکیده :روزنامه بهار از سوی شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران به شش ماه توقیف و سعید پور عزیزی مدیر مسئول آن به 91 روز حبس تعزیری با دو سال تعلیق محکوم شده است و شعبه 32 دیوان عالی کشور حکم شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران در پرونده روزنامه بهار را تایید کرد....


وکیل مدافع روزنامه‌ بهار از قطعی شدن حکم توقیف این روزنامه خبر داد.

جمال خندان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت: روزنامه بهار از سوی شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران به شش ماه توقیف و سعید پور عزیزی مدیر مسئول آن به 91 روز حبس تعزیری با دو سال تعلیق محکوم شده است و شعبه 32 دیوان عالی کشور حکم شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران در پرونده روزنامه بهار را تایید کرد.

جلسه رسیدگی به پرونده روزنامه «بهار» چهارم خرداد ماه در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی مدیر خراسانی و با حضور اعضای هیات منصفه مطبوعات برگزار شد.

در جلسه رسیدگی به پرونده روزنامه بهار، سعید پورعزیزی مدیرمسئول این روزنامه‌ با اتهامات فعالیت تبلیغی علیه نظام، پخش شایعات و مطالب خلاف واقع، ترویج مطالبی که به اساس جمهوری اسلامی ایران لطمه وارد می‌کند و نقل مطالب از گروه‌های مخالف داخلی به نحوی که تبلیغ آن گروه‌ها محسوب می‌شود، مجرم شناخته شد.

روزنامه‌ بهار با نظر هیات منصفه مطبوعات مستحق تخفیف در مجازات دانسته نشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.